TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Er zijn eigenlijk niet zo veel programma’s meer waar ik aan mee wil doen. Sterker nog: er is nog maar één programma waar ik aan mee wilde doen en dat is Sterren op het Doek", sprak de Outlaw in Em-zanger in gesprek met Shownieuws.
Akyol is verguld met het feit dat hij Hanneke Groenteman opvolgt als presentator van het iconische Sterren op het Doek, dat vier jaar lang niet te zien was bij Omroep MAX. “Ik was destijds wel een vaste kijker van het programma. Het is echt van die feelgoodtelevisie die je ‘s avonds op de bank kijkt met een zak chips en een paar blikken cola.”
De AD-columnist gaat een aantal dingen anders doen in het programma, maar de basis blijft staan. “Het feit is dat Hanneke Groenteman en ik twee heel verschillende persoonlijkheden zijn en dat we een andere tone of voice hebben. Ik zal misschien net iets brutaler en ongepolijster zijn”, aldus Akyol.
Sterren op het Doek is vanaf 3 september elke dinsdag om 20.25 uur te zien op NPO 2.
Partnerbijdrage
Najib en Niama Amhali zinspelen op eigen realityserie: 'Om het échte verhaal te vertellen'
10:23Glennis Grace over rel rond Sleepers: 'Hoop op nieuw seizoen'
10:18Ophef bij Vandaag inside over BBB-crisis: Derksen steunt Mona Keijzer
10:13De TV van gisteren: Alleen The Voice blijft overeind in olympische lawine
06:47Vanavond op TV: Patience, The winner takes it all, Kingpin