TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De reis door het zuidwesten van Frankrijk nadert zijn einde. Na wat gedoe met een luifel bereiken de dertig kampeerders de allerlaatste camping. Die staat in de Dordogne aan het riviertje Vézère waar teckel Yessy zijn zwemtalent laat zien.
Reisleider Evelyne neemt presentatrice Martine van Os mee naar het naburige dorp Bruniquel. Op het hoogste punt van een rots staat een kasteel en als Evelyne tot de achttiende eeuw terugzoekt in haar stamboom, hebben haar voorouders er gewoond. Zou er in het kasteel of het bijbehorende middeleeuwse dorp nog wat over die verre familie te vinden zijn?
De rest van de uitzending van We Zijn er Bijna! staat in het teken van het traditionele jeu-de-boulestoernooi en een bijzonder afscheid. Dit is namelijk de allerlaatste aflevering van Martine van Os.
De laatste aflevering van We Zijn Er Bijna! is op dinsdag 23 september 2025 om 20:35 uur te zien op NPO 1.
Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Ex on the Beach: Double Dutch
10:00Yvon Jaspers verklapt: dit Boer Zoekt Vrouw-stel is te zien in Onze Boerderij: De Oogst
08:55De Bondgenoten-kijkers gaan los over de straf voor Robert na woede-uitbarsting
07:48Dit zijn de eerste reacties op spin-off Kees Flodder
07:33De TV van gisteren: Kijkers verdeeld over Curaçao-uitzending Vandaag Inside