TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een datingapp bracht hen bij elkaar. Renee en Nico houden allebei van wandelen, zo gaven ze aan in hun profielbeschrijving. En nu lopen ze samen in de Pyreneeën.
De groepsexcursie van deze We Zijn er Bijna! brengt het koppel van de camping in Lourdes naar Pic du Midi: het balkon van de Pyreneeën, op 2877 meter hoogte. Daarom haakt Renee toch halverwege af, ze heeft hoogtevrees. Nico maakt de klim wel en schiet foto's van het fenomenale uitzicht.
De kampeerders trekken verder, ook al maakt de drassige grond het sommige voertuigen moeilijk om van hun plek af te komen. Bestemming Andorra. Een klein staatje, tussen Frankrijk en Spanje ingeklemd en bekend als belastingparadijs. Er wordt niet gewinkeld, er wacht de groep een spontaan feest.
Deze aflevering van We Zijn er Bijna! zie je op dinsdag 2 september 2025 om 20:35 uur op NPO 1.
Op deze datum is de nieuwe Videoland-serie Rippers te zien
14:42Leonie ter Braak neemt presentatie Het Perfecte Plaatje op Reis over van Tijl Beckand
14:38Oeps! Er blijkt een grote fout te zitten in het nieuwe seizoen van de serie Máxima
14:25RTL stopt met Te Land, Ter Zee en in de Lucht
13:51Bekijk de eerste beelden én BN'ers van het nieuwe programma A Beautiful Mess