TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Net als in het eerste jaar bespreekt Margriet van der Linden het nieuws met gasten uit de actualiteit, politiek, sport, amusement en cultuur. De rubrieken M’s Boekenclub, het M-Panel en de rubriek Zeg ’t M keren terug.
Van de zomer zijn er natuurlijk veel ontknopingen in de sport tijdens het programma, die neemt Margriet allemaal mee in M. Met speciale aandacht voor het WK vrouwenvoetbal in Frankrijk dat op 7 juni van start gaat.
Of de immer vrolijke begeleidingsband Thijs Boontjes dans- en showorkest terugkeer, heeft KRO-NCRV nog niet bekendgemaakt. Presentatrice Margriet gaf vorig jaar eerlijk toe dat het allemaal wat scherper kon in M. Critici misten de urgentie in de onderwerpen. Vanaf 1 april kunnen we zien of dat in het nieuwe seizoen is gelukt.
Matthijs van Nieuwkerk stopt dus op 1 april met DWDD, we zien de presentator dit voorjaar nog wel terug als presentator van College Tour. In september keert De wereld draait door terug op televisie. Tussendoor heeft NPO 1 nog een zomerstop zonder talkshow.
Bram Moszkowicz over juridisch gevolg gevecht Gerard Joling: 'Mishandeling' (video)
10:55Bijzonder: Martijn Krabbé krijgt bloemenkunstwerken van eigen hoofd
10:00Tim Hofman nog niet klaar met Over Mijn Lijk: 'Het is onderdeel van mijn bestaan geworden'
10:00Leontien van Moorsel blikt vooruit op The Bicycle Race: 'Ik ben duizend doden gestorven'
09:43De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht