TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Net als in het eerste jaar bespreekt Margriet van der Linden het nieuws met gasten uit de actualiteit, politiek, sport, amusement en cultuur. De rubrieken M’s Boekenclub, het M-Panel en de rubriek Zeg ’t M keren terug.
Van de zomer zijn er natuurlijk veel ontknopingen in de sport tijdens het programma, die neemt Margriet allemaal mee in M. Met speciale aandacht voor het WK vrouwenvoetbal in Frankrijk dat op 7 juni van start gaat.
Of de immer vrolijke begeleidingsband Thijs Boontjes dans- en showorkest terugkeer, heeft KRO-NCRV nog niet bekendgemaakt. Presentatrice Margriet gaf vorig jaar eerlijk toe dat het allemaal wat scherper kon in M. Critici misten de urgentie in de onderwerpen. Vanaf 1 april kunnen we zien of dat in het nieuwe seizoen is gelukt.
Matthijs van Nieuwkerk stopt dus op 1 april met DWDD, we zien de presentator dit voorjaar nog wel terug als presentator van College Tour. In september keert De wereld draait door terug op televisie. Tussendoor heeft NPO 1 nog een zomerstop zonder talkshow.
Partnerbijdrage
April Darby laat van zich horen na GTST-exit: 'Verbaasd en ontroerd'
13:10Herman van der Zandt openhartig over gemis Paulien Cornelisse bij Eva
11:52Ondanks flinke kritiek en dalende kijkcijfers: Wat Speelt Er krijgt ook eindejaarspecial
10:42Wat speelt er achter de schermen? NTR wil niets kwijt over vertrek Stefan de Walle
09:16Grote verandering bij The Passion: bezoekers moeten voor het eerst betalen