TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met nog slechts twee afleveringen te gaan zit het huidige seizoen van Moordfeest er alweer bijna op. Tijd om alvast vooruit te blikken! Welk programma neemt straks het plekje over op de zondagavond?
Wij zochten het voor je uit!
In het programma Moordfeest probeert een groep bekende Nederlanders een fictieve moord op te lossen. Presentator Hans Kesting verwelkomt zeven BN’ers op een groot feest. Even later blijkt dat één van hen is vermoord. De overgebleven zes BN’ers moeten raden wie dat op zijn of haar geweten heeft. Wie lukt het om de puzzelstukjes bij elkaar te leggen en de dader te vinden?
De makers hebben voor het tweede seizoen weer een hoop BN'ers weten te strikken. Onder anderen Lale Gül, Gijs Staverman, Fajah Lourens, Hugo Kennis, Estelle Cruijff en Bridget Maasland deden mee.
Er staan nog twee afleveringen van het spannende SBS-programma op de planning. De laatste aflevering van het tweede seizoen is op zondag 8 februari om 20:00 uur op SBS6 te zien.
Na Moordfeest komt SBS met een nieuw seizoen van Het Waren 2 Fantastische Dagen. In dit programma brengen drie BN'ers twee dagen samen door in een gepersonaliseerde villa, zonder dat ze van tevoren weten wie de anderen zijn. Er is geen presentator, geen regisseur en geen cameraploeg.
In het tweede seizoen zijn Mariska Bauer, Christina Curry, Brace, Ruud de Wild, Caroline van der Plas, Estelle Cruijff, Ernst Daniël Smid, Natasja Froger en Edino van Dorsten te zien. Het seizoen bestaat uit drie afleveringen.
Het Waren 2 Fantastische Dagen is te zien vanaf zondag 15 februari om 20.00 uur.
Is dit de verteller van The Passion 2026?
13:37Je kunt je nu al opgeven voor (een eventueel) tweede seizoen van Love Is Blind
13:10De shows van Vandaag Inside en De Oranjezomer op Curaçao krijgen steeds meer vorm
12:55Bert in URK!: 'Greetje, leven met jou is soms pittig maar laten we samen oud worden'
11:47Video: De Augurkenkoning ook populair in België