TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentatrice Dorine Goudsmit (Plien van Bennekom) krijgt hoog bezoek in het nieuwe seizoen van Welkom in de Jaren 70 en 80. Niemand minder dan koningin Juliana en prins Bernhard zijn te gast in haar talkshow. Zij vertellen alles over de jaren 70, het decennium waarin niets te gek was.
Van protestbewegingen tot het ontstaan van de punkrock: er werd op het gebied van opvoeding, seksualiteit en muziek flink geschopt tegen de gevestigde orde. Van de nieuw verworven vrijheden mochten Juliana en Bernhard echter maar weinig proeven. Leden van het Koninklijk Huis moesten stabiliteit en verbinding uitstralen. Al nam prins Bernhard het - tot frustratie van zijn echtgenote - minder nauw met het protocol. Hij werd niet voor niets de ‘schavuit van Oranje’ genoemd.
Welkom in de Jaren 70 en 80 is vanaf 1 februari 2025 iedere zaterdag om 19:20 uur te zien op NPO 3.
Partnerbijdrage
Televisie- en radiopresentator Bas Westerweel op 62-jarige leeftijd overleden
16:29Zo kun je dit weekend live én gratis naar Max Verstappen op de Nürburgring kijken
14:57Jack van Gelder ontkracht uitspraak over Hélène Hendriks: 'Totaal niet boos'
14:18Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire