TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoe die typetjes eruit gaan zien, is nog even geheim, maar waarschijnlijk zien we Ushi en Dushi niet meer terug. Bij een heropstanding van een van die twee zou Wendy van Dijk waarschijnlijk meteen een aanklacht wegens discriminatie aan haar broek hebben. De tijden zijn veranderd.
Het is wel de bedoeling dat er flink wordt gelachen bij Wie het laatst lacht... Dit zegt het persbericht: 'We zien gewiekste candids waarbij iemand die denkt een grap uit te halen met een ander, juist zelf wordt teruggepakt. We zien bekende Nederlanders die andere bekende Nederlanders in de maling nemen. En uiteraard transformeert Wendy zelf ook in verschillende typetjes waarmee ze menigeen voor de gek houdt.'
Wie het laatst lacht... is vanaf vrijdag 6 maart om 20.30 uur te zien op SBS6
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Martijn Krabbé over zijn werk nu reizen niet meer gaat: 'Hier zit ik veel liever'
15:22De Top 2000 Quiz gaat op de schop en Merel Westrik mag het presenteren
13:45Raven van Dorst is vanaf deze datum weer wekelijks te zien met Boerderij Van Dorst
13:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen