TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoe die typetjes eruit gaan zien, is nog even geheim, maar waarschijnlijk zien we Ushi en Dushi niet meer terug. Bij een heropstanding van een van die twee zou Wendy van Dijk waarschijnlijk meteen een aanklacht wegens discriminatie aan haar broek hebben. De tijden zijn veranderd.
Het is wel de bedoeling dat er flink wordt gelachen bij Wie het laatst lacht... Dit zegt het persbericht: 'We zien gewiekste candids waarbij iemand die denkt een grap uit te halen met een ander, juist zelf wordt teruggepakt. We zien bekende Nederlanders die andere bekende Nederlanders in de maling nemen. En uiteraard transformeert Wendy zelf ook in verschillende typetjes waarmee ze menigeen voor de gek houdt.'
Wie het laatst lacht... is vanaf vrijdag 6 maart om 20.30 uur te zien op SBS6
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Video: Vandaag Inside-heren gaan stuk om hilarische beelden koning Willem-Alexander
10:00De tv-aanraders van drievoudig Olympisch kampioen Marianne Timmer: 'Dít mis ik op tv'
09:45Dit zijn de deelnemers van De Slimste Mens 2026
09:22Het Sinterklaasjournaal deelt cryptische boodschap
09:05De serie van Yousef Gnaoui en Pepijn Lanen maakt op deze datum zijn opwachting op tv