TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoe die typetjes eruit gaan zien, is nog even geheim, maar waarschijnlijk zien we Ushi en Dushi niet meer terug. Bij een heropstanding van een van die twee zou Wendy van Dijk waarschijnlijk meteen een aanklacht wegens discriminatie aan haar broek hebben. De tijden zijn veranderd.
Het is wel de bedoeling dat er flink wordt gelachen bij Wie het laatst lacht... Dit zegt het persbericht: 'We zien gewiekste candids waarbij iemand die denkt een grap uit te halen met een ander, juist zelf wordt teruggepakt. We zien bekende Nederlanders die andere bekende Nederlanders in de maling nemen. En uiteraard transformeert Wendy zelf ook in verschillende typetjes waarmee ze menigeen voor de gek houdt.'
Wie het laatst lacht... is vanaf vrijdag 6 maart om 20.30 uur te zien op SBS6
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Marieke en Daphne presenteren Kopen Zonder Kijken: 'Bijzonder om dit met RTL-team op te vangen'
13:06Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie