TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De overstap is de eerste grote scoop van Albert Verlinde met zijn 6 Inside. Hij hoorde vanochtend dat Wendy van Dijk vanmiddag bij RTL-baas Sven Sauvé zou zitten om te vertellen dat ze aan het eind seizoen overstapt. Dan loopt haar contract af en komt er een eind aan het RTL-tijdperk voor Wendy.
Wendy vertelde in 6 Inside waarom ze deze stap neemt. „Ik heb er lang over nagedacht, maar ik heb besloten voor het nieuwe avontuur te gaan. Ik wil de energie blijven voelen.” En dan heeft de presentatrice het vooral over de ontwikkeling van haar blad Wendy en het bijbehorende online platform.
De blondine vertelde ook wat haar eerste project is bij SBS. Ze gaat Dance dance dance presenteren samen met Jandino van wie vorige week bekend werd dat hij naar SBS ging.
Wendy begon haar carrière ooit bij SBS. Daar won ze in 2003 een Gouden Televizier-Ring voor Hart in aktie.
Niels van der Laan: 'Ik werd getipt door de politie over alle bedreigingen'
11:20Video: Will Koopman is nog lang niet klaar met Gooische Vrouwen
10:41Dit zijn de eerste beelden van Scrooge LIVE 2025
10:30Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
10:07Ewout Genemans reageert op onrust rondom online komen van Bureau Utrecht