TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op haar Instastories postte Wendy een korte video van de opnames van haar nieuwe verborgen cameraprogramma waarmee ze vanaf vrijdag 6 maart te zien is op SBS.
Wendy laat daarbij terloops de camera langs het draaiboek van de aflevering gaan. Daarop is echter duidelijk te zien wat de opzet van het programma is. Wendy gaat zelf in vermomming mensen op de werkvloer pranken. In de eerste aflevering doet ze dat ondermeer bij een telefonische receptiedienst waar een lolbroek flink op z'n nummer gezet moet worden.
Ook onthult het draaiboek al één van haar nieuwe typetjes. Wendy maakte al bekend met gloednieuwe personages te komen voor Wie het laatst lacht, nu is duidelijk dat een van haar alter egos Aafke Schaepman is, een wat bekakte dame die de boel op stelten zet. Maar, volgens Wendy's presentatietekst hebben al haar nieuwe creaties iets gemeen: ze zijn stuk voor stuk onhandig. Dat belooft wat!
Partnerbijdrage
Dit programma vervangt De Bauers, een Nieuwe Fase op NPO1
15:11Sieneke wil wel weer meedoen aan het Songfestival
14:39Zien we deze bekende artiest binnenkort in Beste Zangers?
13:56Dit is waarom er op 8 oktober geen aflevering van De Slimste Mens te zien is
13:10Koopt deze BN'er het huis van de Meilandjes in Italië?