TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op haar Instastories postte Wendy een korte video van de opnames van haar nieuwe verborgen cameraprogramma waarmee ze vanaf vrijdag 6 maart te zien is op SBS.
Wendy laat daarbij terloops de camera langs het draaiboek van de aflevering gaan. Daarop is echter duidelijk te zien wat de opzet van het programma is. Wendy gaat zelf in vermomming mensen op de werkvloer pranken. In de eerste aflevering doet ze dat ondermeer bij een telefonische receptiedienst waar een lolbroek flink op z'n nummer gezet moet worden.
Ook onthult het draaiboek al één van haar nieuwe typetjes. Wendy maakte al bekend met gloednieuwe personages te komen voor Wie het laatst lacht, nu is duidelijk dat een van haar alter egos Aafke Schaepman is, een wat bekakte dame die de boel op stelten zet. Maar, volgens Wendy's presentatietekst hebben al haar nieuwe creaties iets gemeen: ze zijn stuk voor stuk onhandig. Dat belooft wat!
Partnerbijdrage
Moeder Mary geeft update over Marco Borsato: 'Blije man'
06:47Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Morning Glory
09:10De TV van gisteren: The voice of Holland keert terug met 1,8 miljoen kijkers
08:39Makers Flikken Rotterdam zoeken met spoed donkere bus voor opnames
08:33Beau kondigt nieuwe docuserie aan en zoekt jongeren in jeugdzorg