TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL Boulevard mocht de tien topfotografen in spé presenteren, niet geheel toevallig want Bridget Maasland is één van de deelnemers.
Net zoals de vorige vijf seizoenen bestaat ook deze reeks uit een bonte mix bekende gezichten die allemaal met camera, statief en een set lenzen aan de slag gaan. Naast Bridget zijn actrices Georgina Verbaan en Abbey Hoes van de partij, presentatoren Frits Sissing en Patrick Martens nemen eveneens de camera ter hand, zangers Jaap Reesema, Ruth Jacott en rapper Donnie zorgen voor de muzikale noten. Voetballer John Heitinga en de dansende acteur Juvat Westendorp maakt het gezelschap compleet.
In een eerste reactie bleek dat de sfeer er al goed in zat. Patrick Martens had nog nooit zo'n grote lens in z'n handen gehad, Ruth Jacott verheugde zich op de naaktshoot en van Georgina hoeft niet elke foto even scherp te zijn. De BN'ers hebben nog even om te oefenen, pas in het najaar is de zesde reeks van Het perfecte plaatje, met presentator Tijl Beckand en jurylid William Rutten, te zien bij RTL 4.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Off the record, Premiejagers, The Pope's Exorcist
06:00Boxing Stars 2026 kijken: zo volg je de wedstrijden live
22:24Deze kandidaten zien we terug in de finaleweek van De Slimste Mens najaar 2026
16:01Nieuws van de Dag komt met extraatje voor kijkers na reguliere uitzending
15:10Van schaatsen tot kerstfilms: deze tv-programma's brengen je alvast in de winterstemming