TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL Boulevard mocht de tien topfotografen in spé presenteren, niet geheel toevallig want Bridget Maasland is één van de deelnemers.
Net zoals de vorige vijf seizoenen bestaat ook deze reeks uit een bonte mix bekende gezichten die allemaal met camera, statief en een set lenzen aan de slag gaan. Naast Bridget zijn actrices Georgina Verbaan en Abbey Hoes van de partij, presentatoren Frits Sissing en Patrick Martens nemen eveneens de camera ter hand, zangers Jaap Reesema, Ruth Jacott en rapper Donnie zorgen voor de muzikale noten. Voetballer John Heitinga en de dansende acteur Juvat Westendorp maakt het gezelschap compleet.
In een eerste reactie bleek dat de sfeer er al goed in zat. Patrick Martens had nog nooit zo'n grote lens in z'n handen gehad, Ruth Jacott verheugde zich op de naaktshoot en van Georgina hoeft niet elke foto even scherp te zijn. De BN'ers hebben nog even om te oefenen, pas in het najaar is de zesde reeks van Het perfecte plaatje, met presentator Tijl Beckand en jurylid William Rutten, te zien bij RTL 4.
GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 november 2026
06:47Vanavond op TV: WHAM! 10 dagen in China, Scheveningen: Dag & nacht, Angels & Demons
21:35Plannen voor studioterugkeer kerstspecial All You Need Is Love de prullenbak in
19:33Brein achter miljoenenroof op Schiphol doet voor het eerst zijn verhaal in Videoland-docu
15:36Patrick Martens over mogelijke reboot ZOOP: 'Zitten mensen daarop te wachten?'