TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie is de Mol? is toe aan een van zijn spannendste afleveringen. Nog maar eentje te gaan, en dan is duidelijk wie er in de finale staan.
De kandidaten zullen er sowieso alles aan doen om een plek te bemachtigen. Geen joker aan een tegenstander geven bijvoorbeeld, zoals publiekslieveling Nabil Aoulad Ayad deed. Een hoogmoedige actie, bekent de vijfde afvaller aan Nu.nl, om te kijken hoe Ranomi Kromowidjojo zou reageren op deze gulle gift.
Dat was niet de enige reden die de cabaretier voor zijn daad had: “Ik wil leuke televisie maken. En dan is het gewoon leuk om even zoiets te proberen. Net als dat ik eerder heb gezworen tegen Soy dat ik een geheim zou bewaren en je het mij in het volgende shot het ziet vertellen aan Ranomi. Dat is toch gewoon grappig?”
De Mol is hij echter niet. In deze achtste aflevering gaat daarom ook de strijd verder tussen Soy Kroon, Jurre Geluk, Ranomi Kromowidjojo en Daniël Verlaan.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Het is Valentijnsdag dus kruip gezellig samen met je geliefde - of gewoon lekker alleen - op de bank met deze kijktips waarin de romantiek hoogtij viert.
Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 14 februari
16:44Alex uit Over Mijn Lijk gaat naar hospice: 'Nieuwe fase in emotionele achtbaan'
15:51Kijkers De Bondgenoten steunen Salar en Mercedes en gaan los over vader
14:49StukTV maakt nieuw seizoen De Drop voor Videoland