TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Marieke is op papier de favoriet omdat zij voor de finaleweek het vaakst 'de slimste van de dag' was. Maar in de praktijk zegt dat weinig. Dan gaat het om wie z'n zenuwen het best in bedwang kan houden en welke van de finalisten vragen krijgt die hem of haar het best liggen.
Hopelijk is dat voor Marieke geen vraag over Joop den Uyl, want de parlementair verslaggeefster van RTL bleek de voormalig premier helemaal niet te kennen. Het zou wel bijzonder zijn wanneer Marieke de winst in de wacht zou slepen, ze zou pas de tweede vrouw zijn na tv-recensent Angela de Jong.
Marc de Hond maakt ook een goede kans op de overwinning, de zoon van opiniepeiler Maurice de Hond is gegroeid in De slimste. De eerste paar afleveringen gingen hem stroef af maar de laatste paar uitzendingen leek al zijn kennis terug te zijn gekomen.
Khalid Kasem, die met Peter R. de Vries samenwerkt in zijn advocatenkantoor, was tot nu toe zeer stabiel. Zijn algemene kennis is niet alleen dik in orde, hij is ook een meestertacticus en wist in een paar zenuwslopende dagfinales Albert Jan van Rees en Gideon Samson weg te spelen.
De winnaar wordt de opvolger van Rob Hadders die de zomereditie van De slimste mens op zijn naam schreef.
De finale van De slimste mens is vrijdagavond om 20.40 uur op NPO 2
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside