TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Marieke is op papier de favoriet omdat zij voor de finaleweek het vaakst 'de slimste van de dag' was. Maar in de praktijk zegt dat weinig. Dan gaat het om wie z'n zenuwen het best in bedwang kan houden en welke van de finalisten vragen krijgt die hem of haar het best liggen.
Hopelijk is dat voor Marieke geen vraag over Joop den Uyl, want de parlementair verslaggeefster van RTL bleek de voormalig premier helemaal niet te kennen. Het zou wel bijzonder zijn wanneer Marieke de winst in de wacht zou slepen, ze zou pas de tweede vrouw zijn na tv-recensent Angela de Jong.
Marc de Hond maakt ook een goede kans op de overwinning, de zoon van opiniepeiler Maurice de Hond is gegroeid in De slimste. De eerste paar afleveringen gingen hem stroef af maar de laatste paar uitzendingen leek al zijn kennis terug te zijn gekomen.
Khalid Kasem, die met Peter R. de Vries samenwerkt in zijn advocatenkantoor, was tot nu toe zeer stabiel. Zijn algemene kennis is niet alleen dik in orde, hij is ook een meestertacticus en wist in een paar zenuwslopende dagfinales Albert Jan van Rees en Gideon Samson weg te spelen.
De winnaar wordt de opvolger van Rob Hadders die de zomereditie van De slimste mens op zijn naam schreef.
De finale van De slimste mens is vrijdagavond om 20.40 uur op NPO 2
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
Estavana Polman laat zich niet uit het veld slaan: 'Schuift volgende maand gewoon aan in VI'
11:16Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie
09:45De Bondgenoten-kijkers gaan los om actie van Anouk
08:01De TV van gisteren: MAX Vakantieman begint nieuw seizoen met ruim 1 miljoen kijkers