TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Nederlandse schrijver, die onder meer verantwoordelijk is voor titels als 'Joe Speedboot', 'Dit is mijn moeder' en 'Caesarion', interviewde Obama over onder meer de politiek in de VS en het schrijven van een boek.
Het interview wordt niet geheel toevallig op 17 november uitgezonden in Nieuwsuur op NPO 2. Dat is ook de dag dat het eerste deel van de memoires van Obama op de markt komt. De titel van het boek is 'A Promised Land' en telt nagenoeg achthonderd pagina's.
Het interview met Wieringa is onderdeel van een promotietour van Obama. In meerdere Europese landen laat hij zich door een gerenommeerd schrijver interviewen.
Simone Weimans bezoekt voormalige Nederlandse koloniën in nieuwe docuserie
10:54Kijkers van De Bondgenoten kritisch op nieuw onderdeel met AI-coach
09:04Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte presenteren nieuwe vrijdagavondshow
07:51De TV van gisteren: Ik Vertrek-kijkers onder de indruk van verbouwing van Bart en Loes
06:47Vanavond op TV: Dit was het nieuws, 010: De mensen die Rotterdam kleur geven, The Suicide Squad