TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Nederlandse schrijver, die onder meer verantwoordelijk is voor titels als 'Joe Speedboot', 'Dit is mijn moeder' en 'Caesarion', interviewde Obama over onder meer de politiek in de VS en het schrijven van een boek.
Het interview wordt niet geheel toevallig op 17 november uitgezonden in Nieuwsuur op NPO 2. Dat is ook de dag dat het eerste deel van de memoires van Obama op de markt komt. De titel van het boek is 'A Promised Land' en telt nagenoeg achthonderd pagina's.
Het interview met Wieringa is onderdeel van een promotietour van Obama. In meerdere Europese landen laat hij zich door een gerenommeerd schrijver interviewen.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Vanavond op TV: Protection, De bondgenoten, The Help
06:00Advent dag 6 | Leef mee met de kandidaten van Vals Spel op Videoland
22:05Dit zijn de afvallers van de vierde aflevering van The Masked Singer 2025
16:46Martijn Krabbé tekent nieuw contract bij RTL: 'Dank voor het vertrouwen'
14:43Greetje uit Urk! bevestigt breuk met Bert: 'Heel zwaar'