TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wietze gaat zelfs niet een dag minder werken, zoals hij maandag tijdens het radioprogramma ook nog opperde. Hij blijft iedere werkdag De 538 Ochtendshow met Klaas van der Eerden maken.
Wietze zei in de bewuste uitzending te overwegen om alle weken ouderschapsverlof op te nemen die hij nog te goed had met zijn drie kinderen omdat het werk hem zwaar valt in combinatie met zijn kroost. De dj zei dat hij nu niet altijd de 'leuke vader' is die hij zou willen zijn.
Na zijn uitspraken kreeg De Jager flink wat kritiek van mensen die 78 weken een beetje veel vonden voor een dj die net 9 maanden bezig is met zijn ochtendshow. Maar Wietze zegt nu dat hij het allemaal niet zo bedoelde. Het werd serieuzer opgepakt dan hij dacht, maar hij is blij met de discussie die naar aanleiding van zijn uitspraken los is gekomen. Het kan ook zijn dat hij terugkrabbelt omdat hij op zijn vingers is getikt door Talpa.
Yvonne Coldeweijer licht tipje van de sluier op over haar nieuwe show: 'Het wordt zeker geen typisch nieuwsprogramma'
10:34Alles wat je moet weten over de KRO-NCRV-special Voor wie steek jij een kaarsje op?
09:07Video: Alles wat je moet weten over de zaak Marco Borsato
08:32Dit programma vervangt Antoni van Leeuwenhoek - Over Leven met Kanker op RTL 4
08:00Carlo Boszhard schakelt moeiteloos van Bontenbal naar krentenbol