TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"De sporters liggen in sluimertoestand op een hotelbed. Vlak voor de belangrijkste dag op de Spelen zie je hoe ze hun spieren ontspannen en kalm proberen te blijven. Je komt heel dichtbij hun lichaam en geest, het zijn intieme minuten", zo vertelt Wilfried in een persbericht van omroep AVROTROS.
De redactie van het programma heeft een aantal mooie namen weten te strikken voor deze nieuwe serie van Olympische Dromen. Zo spreekt Wilfried onder meer met Marianne Vos, Sanne Wevers en Arno Kamminga. In totaal spreekt hij met een tiental sporters. De kijker krijgt ook mooie wedstrijdbeelden te zien. Olympische Dromen is vanaf 15 juli dagelijks om 22.00 uur op NPO 2 te zien.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
09:58KRO-NCRV komt met tiendelige reportageserie over verloskundigen