TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"De sporters liggen in sluimertoestand op een hotelbed. Vlak voor de belangrijkste dag op de Spelen zie je hoe ze hun spieren ontspannen en kalm proberen te blijven. Je komt heel dichtbij hun lichaam en geest, het zijn intieme minuten", zo vertelt Wilfried in een persbericht van omroep AVROTROS.
De redactie van het programma heeft een aantal mooie namen weten te strikken voor deze nieuwe serie van Olympische Dromen. Zo spreekt Wilfried onder meer met Marianne Vos, Sanne Wevers en Arno Kamminga. In totaal spreekt hij met een tiental sporters. De kijker krijgt ook mooie wedstrijdbeelden te zien. Olympische Dromen is vanaf 15 juli dagelijks om 22.00 uur op NPO 2 te zien.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'