TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"De sporters liggen in sluimertoestand op een hotelbed. Vlak voor de belangrijkste dag op de Spelen zie je hoe ze hun spieren ontspannen en kalm proberen te blijven. Je komt heel dichtbij hun lichaam en geest, het zijn intieme minuten", zo vertelt Wilfried in een persbericht van omroep AVROTROS.
De redactie van het programma heeft een aantal mooie namen weten te strikken voor deze nieuwe serie van Olympische Dromen. Zo spreekt Wilfried onder meer met Marianne Vos, Sanne Wevers en Arno Kamminga. In totaal spreekt hij met een tiental sporters. De kijker krijgt ook mooie wedstrijdbeelden te zien. Olympische Dromen is vanaf 15 juli dagelijks om 22.00 uur op NPO 2 te zien.
De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek