TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Let op: dit bericht bevat spoilers
In de finale van Expeditie Robinson 2021 stonden Robbert Rodenburg, Britte Lagcher, Do (Dominique Rijpma van Hulst) en Anouk Maas tegenover elkaar. Wie wist als snelste een schroef los te draaien, water te scheppen, een trap te bouwen, stenen te sjouwen en met bijlen te gooien?
Dat was uiteindelijk Robbert Rodenburg. De YouTube-ster gaf iedereen het nakijken. Onderweg naar de eindstrijd won Rodenburg geen enkele proef, maar hij wist wel telkens uit de vuurlinie bij de eilandraden te blijven. Tot de halve finale, waarin hij piekte op het juiste moment. Die vorm hield hij vast in de finale en zo schreef hij Expeditie Robinson 2021 op zijn naam.
Zodoende komt er na 33 afleveringen een einde aan dit seizoen van Expeditie Robinson. Komend jaar zullen er twee versies van het populaire programma verschijnen. Eentje is te zien op RTL4, terwijl de ander een Videoland-special is.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Partnerbijdrage
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip