TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Let op: spoilers!
Enzo Pérès-Labourdette - die zaterdagavond zijn verjaardag vierde en naar de finale keek - is nog helemaal onder de indruk van de overwinning als hij de volgende dag belt met het AD. Hij vertelt onder meer over de goede sfeer achter de schermen. "We hebben nog elke dag appcontact met alle bakkers. Het is echt een familie geworden. Het mooiste vind ik dat je vriendschap sluit met mensen die heel verschillend zijn en met wie je anders geen avontuur aangaat", zegt Enzo.
Een belangrijk element van deelname aan Heel Holland Bakt was voor Enzo dat hij er veel van opstak. "Ik heb sowieso veel van Janny en Robèrt geleerd, maar ook van de andere bakkers. Maar het belangrijkste is dat ik heb geleerd dat als je ergens je zinnen op zet, je veel meer kunt dan je denkt", zegt hij tegen de krant.
In het vraaggesprek gaat hij ook nog even in op het feit dat hij vegan bakt, iets waar op sociale media regelmatig wat om te doen was. "Omdat ik geen melk kan verdragen ging ik zuivelvervangend bakken. Maar ik ben een lekkerbek, dus ik wilde wel een éclair kunnen eten. Vegan is niet altijd lekker, dus ik wilde bakken op een manier dat je een waardig alternatief maakt."
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Dit is wanneer het tweede seizoen van Sander en de kloof van start gaat
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:46Terugkijken: de geweldige invalbeurt (en goal) van Romelu Lukaku tijdens België - Egypte (WK Voetbal 2026)
07:56De TV van gisteren: Kijkers lovend over De Slimste Mens België
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m donderdag 25 juni 2026