TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vijftiende aflevering van Woeste Grond wordt op zaterdag 11 januari uitgezonden.
Evenals Een Huis Vol, is Woeste Grond vrijdag niet te zien vanwege het EK Alround & Sprint (Schaatsen), dat vrijdagavond vanaf 18.50 uur te zien is bij NPO1. In plaats van vrijdag, zijn nu zaterdag beide programma's te zien: Een Huis Vol om 19.00 uur en Woeste Grond om 19.25 uur.
De nieuwe 'regiosoap' van AVROTROS, Woeste Grond, wordt momenteel uitstekend bekeken. Bijna een miljoen mensen zitten dagelijks voor de buis - of online - te genieten van het wel en wee van de familie Ottink. AVROTROS heeft inmiddels bekend gemaakt dat er een tweede seizoen komt van de populaire serie, en het is ook al bekend wanneer dit te zien is.
Woeste Grond is op zaterdag 11 januari eenmalig te zien om 19.25 uur op NPO1. Volgende week zie je van maandag tot en met vrijdag de laatste vijf afleveringen van het eerste seizoen van Woeste Grond, om 19.25 uur op NPO1. Woeste Grond is vooruit te kijken op NPO Start.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Mi Dushi: Wat is dan liefde? met Wilfred Genee begint een week eerder dan gepland
12:19Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli