TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het RTL Ontbijtnieuws heeft in haar meer dan dertigjarig bestaan al best wat foutjes gezien, maar Jan de Hoop noemt de misser in de uitzending van dinsdag 8 september een "blooper uit de buitenklasse".
Tijdens de uitzending loopt de visagist van het nieuwsprogramma de vloer op om Jan bij te poederen. Niet meer dan normaal, ware het niet dat De Hoop op dat moment gewoon live op zender was. De Hoop reageert verrast: "Wat gezellig dat je even komt. Maar we zitten wel midden in de uitzending, Karin. Nee, serieus!". De visagiste stormt daarop weg, onherkenbaar dankzij haar mondkapje, waarna Jan onverschrokken doorgaat met zijn werk: "Dit soort dingen gebeuren alleen hier."
Een blooper uit de buitenklasse! Visagiste besluit @jandehoop bij te tippen tijdens uitzending. Tot hilariteit bij Jan en bij ons in de regie😂 pic.twitter.com/EeB5MBFgNb — Jan de Hoop (@JandeHoop) September 8, 2020
Postcode Loterij In de Ring met Linda de Mol krijgt een tweede seizoen
11:23Peter Gillis vertelt over vermeende woninginbraak
11:04Winter vol liefde reünie hint op vonk tussen Klaas en Elsje
10:59Dominic Seldis verklaart waarom hij nog altijd geen Nederlands spreekt: ‘Tienduizenden euro’s aan uitgegeven’
10:40Ingelaste aflevering Pauw & De Wit vanwege crisis Iran