TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Over een paar weken maakt Doet-ie ’t of Doet-ie ’t Niet een comeback op de buis en RTL heeft alvast de eerste beelden gedeeld.
Het belooft als vanouds een hilarische avond te worden.
Met Doet-ie ’t of Doet-ie’t Niet heeft RTL4 een nieuwe amusementsshow in handen op de donderdagavond. Ruben Nicolai heeft de presentatie in handen en onder leiding van vaste teamcaptains Leonie ter Braak, Jelka van Houten en Roué Verveer zullen drie publieksvakken alles op alles zetten om het winnende vak van de aflevering te worden.
RTL heeft daarnaast ook bekendgemaakt wat we nog meer kunnen verwachten van het programma en gaan we zeker elementen terugzien die we al kennen van vroeger.
Zo worden er maximaal zeven spelrondes gespeeld waarbij het publiek moet raden of bepaalde situaties slagen of falen.
Uiteraard komen de verborgen camera-momenten terug waarin de teamcaptains in vermomming iemand (of zichzelf) in een benarde positie brengen. En in de spelronde ‘Wint mijn teamcaptain of wint ie niet’ hebben alle captains van tevoren dezelfde opdracht gekregen en moeten zij in de eerste aflevering allemaal zo snel mogelijk een koepeltentje opzetten terwijl ze bokshandschoenen dragen.
Tijdens het finalespel moeten de teamcaptains het publiek inschatten bij verborgen camera-situaties.
Doet-ie ’t of Doet-ie ’t Niet is vanaf donderdag 18 januari wekelijks om 20:30 uur te zien op RTL4.
Het Huis Anubis-acteur Ton Feil overleden: 'Een fijne man om mee samen te werken'
09:03Familie Hansler verlaat Seefeld definitief en zet vol in op Spaanse bar
08:10De TV van gisteren: Waardering voor Joy Beune in Studio Olimpico, kritische noten bij schaatsverslaggeving
06:47Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Like a Boss
11:43Jutta Leerdam staat pers alsnog te woord na kritiek: 'Ongepast en onacceptabel'