TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Over een paar weken maakt Doet-ie ’t of Doet-ie ’t Niet een comeback op de buis en RTL heeft alvast de eerste beelden gedeeld.
Het belooft als vanouds een hilarische avond te worden.
Met Doet-ie ’t of Doet-ie’t Niet heeft RTL4 een nieuwe amusementsshow in handen op de donderdagavond. Ruben Nicolai heeft de presentatie in handen en onder leiding van vaste teamcaptains Leonie ter Braak, Jelka van Houten en Roué Verveer zullen drie publieksvakken alles op alles zetten om het winnende vak van de aflevering te worden.
RTL heeft daarnaast ook bekendgemaakt wat we nog meer kunnen verwachten van het programma en gaan we zeker elementen terugzien die we al kennen van vroeger.
Zo worden er maximaal zeven spelrondes gespeeld waarbij het publiek moet raden of bepaalde situaties slagen of falen.
Uiteraard komen de verborgen camera-momenten terug waarin de teamcaptains in vermomming iemand (of zichzelf) in een benarde positie brengen. En in de spelronde ‘Wint mijn teamcaptain of wint ie niet’ hebben alle captains van tevoren dezelfde opdracht gekregen en moeten zij in de eerste aflevering allemaal zo snel mogelijk een koepeltentje opzetten terwijl ze bokshandschoenen dragen.
Tijdens het finalespel moeten de teamcaptains het publiek inschatten bij verborgen camera-situaties.
Doet-ie ’t of Doet-ie ’t Niet is vanaf donderdag 18 januari wekelijks om 20:30 uur te zien op RTL4.
De TV van gisteren: Even Tot Hier maakt grandioze comeback en is Wie is de Mol? de baas
11:35Jan Smit voerde Gert Verhulst dronken tijdens Antwerpse stapavond: 'Hij bestelde stiekem shotjes'
11:04Bondgenoten-ster Mercedes fel over kritiek op haar gedrag: 'Was brak'
10:40Winnaar Slimste mens seizoen 27: 'Retespannend om mee te doen'
10:00Zo gaat het echt achter de schermen van Even tot Hier