TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het wordt een enorme uitdaging voor de koppels, dat is zeker. En als je van Het Blok houdt, zit je bij dit programma goed.
In het nieuwe verbouwprogramma worden zes koppels gevolgd in woningnood die tot het uiterste gaan voor een onbereikbare droom. Maar uiteindelijk is maar één koppel de winnaar van het programma. En die winnaars mogen vijf jaar lang in het huis wonen.
De beelden tonen de eerste deelnemers en we horen verschillende citaten voorbij komen zoals: "Waar zijn we aan begonnen?" Dat worden nog lange weken voor de koppels. "Ik snap niet waarom jij voor hout kiest", klinkt het. Ook onderlinge wrijving is dus een ingrediënt van het nieuwe programma. Het presentatieduo René en Natasja Froger komt regelmatig langs om te kijken naar de vorderingen.
Een Eigen Huis is vanaf maandag 2 september iedere werkdag om 20.30 uur bij NET5 te zien.
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse