TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Margriet van der Linden ontvangt in Zomergasten Liesbeth Zegveld. Deze vrouwen delen een sterk gevoel voor rechtvaardigheid. Zo maakte de interviewer documentaires over 'hate crimes'. Liesbeth Zegveld staat als advocaat vaak oorlogsslachtoffers bij in hun strijd voor gerechtigheid.
Met Salo Muller dwong ze af dat de NS individuele schadevergoedingen ging betalen aan slachtoffers van de Holocaust. Het spoorwegbedrijf had immers een actieve rol gespeeld in de deportatie van Joden tijdens de Tweede Wereldoorlog.
Op de website van de VPRO gaf de advocaat een voorproefje van haar televisieavond: “Mijn avond gaat over oorlog, recht, vrouwen en liefde. Hoe deze thema’s elkaar raken en hoe ze samenkomen in mijn behoefte aan strijd, passie en rechtvaardigheid.”
Zomergasten met Liesbeth Zegveld en Margriet van der Linden zie je op zondag 18 augustus vanaf 20:20 uur bij VPRO op NPO 2.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Mi Dushi: Wat is dan liefde? met Wilfred Genee begint een week eerder dan gepland
12:19Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli