TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Opsporing verzocht moet wel aan zendtijd inleveren, want waar de afleveringen normaal gesproken vijftig minuten duren gaat dit naar een half uur. De ingrijpende plannen staan haaks op het kijkcijferaantal van Opsporing verzocht, dat wekelijks gemiddeld 1,2 miljoen belangstellenden trekt. De afleveringen van dertig minuten worden uitgezonden op NPO 1, vanaf 21.30 uur. Door de sportzomer zal het programma in de zomer geprogrammeerd worden op NPO 2.
“De politie gebruikt de kennis en kunde van het kijkerspubliek bij het oplossen van misdrijven. Dat zorgt ervoor dat zo’n 40 procent van de zaken wordt opgelost. We zijn blij dat we dit in 2021 kunnen voortzetten”, zegt Franki Klarenbeek, coördinator Landelijk Team Opsporingscommunicatie. Verder komen er drie landelijke opsporingsaccounts op Facebook, Instagram en YouTube.
Naast Opsporing verzocht gaat de politie ook meewerken aan het nieuwe programma Crime Desk van RTL5, gepresenteerd door Marieke Elsinga. Crime Desk is vanaf 11 januari acht weken lang iedere maandag om 20.30 uur te zien bij RTL 5.
Vanavond op TV: Code of silence, Star trek: Strange new worlds, The Secret Life of Walter Mitty
17:31Els uit B&B Vol Liefde kritisch over 'intenties' Winter Vol Liefde-kandidaten
16:30Bradley uit De Bondgenoten duikt op in Lang Leve de Liefde en zijn date maakt nu al de tongen los
16:13Uitzendschema van The Voice of Holland 2026: Alle rondes en data op een rij
15:03Mama Monique over nieuwe schoondochter Veerle: 'Mike is echt heel gelukkig met haar'