TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Opsporing verzocht moet wel aan zendtijd inleveren, want waar de afleveringen normaal gesproken vijftig minuten duren gaat dit naar een half uur. De ingrijpende plannen staan haaks op het kijkcijferaantal van Opsporing verzocht, dat wekelijks gemiddeld 1,2 miljoen belangstellenden trekt. De afleveringen van dertig minuten worden uitgezonden op NPO 1, vanaf 21.30 uur. Door de sportzomer zal het programma in de zomer geprogrammeerd worden op NPO 2.
“De politie gebruikt de kennis en kunde van het kijkerspubliek bij het oplossen van misdrijven. Dat zorgt ervoor dat zo’n 40 procent van de zaken wordt opgelost. We zijn blij dat we dit in 2021 kunnen voortzetten”, zegt Franki Klarenbeek, coördinator Landelijk Team Opsporingscommunicatie. Verder komen er drie landelijke opsporingsaccounts op Facebook, Instagram en YouTube.
Naast Opsporing verzocht gaat de politie ook meewerken aan het nieuwe programma Crime Desk van RTL5, gepresenteerd door Marieke Elsinga. Crime Desk is vanaf 11 januari acht weken lang iedere maandag om 20.30 uur te zien bij RTL 5.
Partnerbijdrage
Renze: Donny Roelvink krijgt met felle Olcay Gulsen te maken
10:25Vanaf deze datum is Bert & Breakfast op televisie te zien
09:46Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Heel Holland Bakt begint
08:15Bartho Braat staat open voor comeback in GTST: 'Zou het best leuk vinden'
07:49De TV van gisteren: Renze, De Hanslers en Strijders vallen tegen op Mega Maandag