TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Opsporing verzocht moet wel aan zendtijd inleveren, want waar de afleveringen normaal gesproken vijftig minuten duren gaat dit naar een half uur. De ingrijpende plannen staan haaks op het kijkcijferaantal van Opsporing verzocht, dat wekelijks gemiddeld 1,2 miljoen belangstellenden trekt. De afleveringen van dertig minuten worden uitgezonden op NPO 1, vanaf 21.30 uur. Door de sportzomer zal het programma in de zomer geprogrammeerd worden op NPO 2.
“De politie gebruikt de kennis en kunde van het kijkerspubliek bij het oplossen van misdrijven. Dat zorgt ervoor dat zo’n 40 procent van de zaken wordt opgelost. We zijn blij dat we dit in 2021 kunnen voortzetten”, zegt Franki Klarenbeek, coördinator Landelijk Team Opsporingscommunicatie. Verder komen er drie landelijke opsporingsaccounts op Facebook, Instagram en YouTube.
Naast Opsporing verzocht gaat de politie ook meewerken aan het nieuwe programma Crime Desk van RTL5, gepresenteerd door Marieke Elsinga. Crime Desk is vanaf 11 januari acht weken lang iedere maandag om 20.30 uur te zien bij RTL 5.
Diva Brons belooft geweldig seizoen van De Bachelorette: 'Mensen gaan smullen'
13:01Yvon Jaspers deelt heel leuk nieuws over Boer Zoekt Vrouw-stel Roel en Simone
10:29The Voice-deelnemer Thijs heeft te maken met roddels: 'Dit is fake nieuws'
10:24Echte Gooische Moeders krijgt een zesde seizoen
09:46Video: Antine onthult bizarre details over Monique en nieuwe schoondochter Veerle