TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor wie had gehoopt op beelden van opa Dries met kleinzoon Dean of van Dave met zijn zoontje, moeten we teleurstellen. Dries vertelt namelijk in een interview met De Telegraaf dat zijn kleinzoon niet in beeld komt in de serie. Het zoontje van Dave Roelvink en zijn vriendin Jazzlyn werd eind oktober 2021 geboren. De ouders hebben ervoor gekozen om hem niet herkenbaar meer in beeld te brengen en die beslissing geldt dus ook voor de nieuwe serie van De Roelvinkjes.
Op de vraag wie er niet te zien zal zijn in het nieuwe seizoen, antwoord Dries als volgt: ''Mijn kleinzoon Dean. Dave zegt: 'Jij hebt ons vroeger niet de keuze gelaten of we BN'ers wilden worden'. Dat klopt. Hij was maar net geboren of er hing al een batterij fotograferen boven de wieg. Dat vond ik doodnormaal.'' De zanger vervolgt: ''Maar Dave wil die bekendheid niet voor zijn zoon. Daar gaat-ie niet aan ontkomen. Maar Dave wil het in ieder geval de eerste jaren niet, zodat Dean dat later zelf kan beslissen. Ik vind het wel jammer'', aldus Dries.
Eerder gaven Dries, Dave en Donny wel al een voorproefje van wat kijkers kunnen verwachten van de realityserie. De Roelvinkjes is vanaf maandag 28 augustus wekelijks te zien bij Videoland.
Op deze datum is de finale van The Bicycle Race te zien
14:03Wanneer is de finale van Hunted VIPS te zien?
10:15Benja Bruijning en Aiko Beemsterboer in nieuwe serie van makers Knokke Off
10:00Marlijn Weerdenburg en Frits Sissing zijn klaar voor het Musical Awards Gala: 'De Oscars van het musicalgenre'
10:00Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'