TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor wie had gehoopt op beelden van opa Dries met kleinzoon Dean of van Dave met zijn zoontje, moeten we teleurstellen. Dries vertelt namelijk in een interview met De Telegraaf dat zijn kleinzoon niet in beeld komt in de serie. Het zoontje van Dave Roelvink en zijn vriendin Jazzlyn werd eind oktober 2021 geboren. De ouders hebben ervoor gekozen om hem niet herkenbaar meer in beeld te brengen en die beslissing geldt dus ook voor de nieuwe serie van De Roelvinkjes.
Op de vraag wie er niet te zien zal zijn in het nieuwe seizoen, antwoord Dries als volgt: ''Mijn kleinzoon Dean. Dave zegt: 'Jij hebt ons vroeger niet de keuze gelaten of we BN'ers wilden worden'. Dat klopt. Hij was maar net geboren of er hing al een batterij fotograferen boven de wieg. Dat vond ik doodnormaal.'' De zanger vervolgt: ''Maar Dave wil die bekendheid niet voor zijn zoon. Daar gaat-ie niet aan ontkomen. Maar Dave wil het in ieder geval de eerste jaren niet, zodat Dean dat later zelf kan beslissen. Ik vind het wel jammer'', aldus Dries.
Eerder gaven Dries, Dave en Donny wel al een voorproefje van wat kijkers kunnen verwachten van de realityserie. De Roelvinkjes is vanaf maandag 28 augustus wekelijks te zien bij Videoland.
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint