TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De Oranjes zijn het skioord Lech al ruim zestig jaar trouw. Koningin Wilhelmina zette eind jaren 50 de eerste koninklijke stappen in de sneeuw van de destijds nog eenvoudige boerengemeenschap.
Andere Tijden laat zien hoe het Oostenrijkse bergdorp de afgelopen decennia door de komst van de Oranjes is veranderd. Het begon destijds met een ontmoeting tussen prins Bernhard en hoteleigenaar Erich Moosbrugger, waarna Bernhard er met koningin Juliana en de kinderen ging skiën. Zestig jaar later logeert de koninklijke familie nog altijd bij de Moosbruggers en zijn de banden tussen de families al generaties lang innig.
In het kielzog van de Oranjes kwamen ook de (Nederlandse) toeristen naar de Alpen en groeide het dorp uit tot een skioord voor de happy few.
Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte presenteren nieuwe vrijdagavondshow
07:51De TV van gisteren: Ik Vertrek-kijkers onder de indruk van verbouwing van Bart en Loes
06:47Vanavond op TV: Dit was het nieuws, 010: De mensen die Rotterdam kleur geven, The Suicide Squad
01:00Komende week in GTST: Recidiverende romances en de inboezemende ingreep
21:30Winter Vol Liefde 2026: dit is hoe de reünie afloopt