TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Zal Aria na vijf afleveringen al meer operaliefhebbers hebben opgeleverd? Jurylid Henk Poort hoopt van wel.
Dat is namelijk ook een van de redenen dat hij meedoet aan de talentenjacht. "Opera is al honderden jaren onderdeel van de cultuur. Waarom willen mensen nog steeds De nachtwacht zien? Omdat het zo mooi is dat het nog bestaat. Zo moet je de talenten ook aan het werk zien, geen cd opzetten."
Het label 'ambassadeur van de opera' wil Poort best op zichzelf plakken; hij wist al eerder mensen enthousiast te maken. "Een paar jongeren schreven in de jaren 90 dat ze met hun ouders naar MacBeth gingen, waar ik in speelde. Niet de makkelijkste opera om mee te beginnen, maar ze vonden het allemaal prachtig. Hun ouders namen zelfs een abonnement op de Nationale Opera.”
Documentaireserie App Me Als Je Thuis Bent komt ook op televisie
13:14Lachen, bieden en heel veel smerige opdrachten: Frank’s Veiling komt naar Prime Video
12:57Winter Vol Liefde: Monique wil geen driekhoeksrelatie met Willem en zijn ex-vriendin en de kijker is het met haar eens
12:50Makers van De Oost werken aan nieuwe serie: dit moet je weten over Hemelrijk
11:47Terugkijken: Sanne zingt Voilà tijdens Blind Auditions van The Voice of Holland