TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Zal Aria na vijf afleveringen al meer operaliefhebbers hebben opgeleverd? Jurylid Henk Poort hoopt van wel.
Dat is namelijk ook een van de redenen dat hij meedoet aan de talentenjacht. "Opera is al honderden jaren onderdeel van de cultuur. Waarom willen mensen nog steeds De nachtwacht zien? Omdat het zo mooi is dat het nog bestaat. Zo moet je de talenten ook aan het werk zien, geen cd opzetten."
Het label 'ambassadeur van de opera' wil Poort best op zichzelf plakken; hij wist al eerder mensen enthousiast te maken. "Een paar jongeren schreven in de jaren 90 dat ze met hun ouders naar MacBeth gingen, waar ik in speelde. Niet de makkelijkste opera om mee te beginnen, maar ze vonden het allemaal prachtig. Hun ouders namen zelfs een abonnement op de Nationale Opera.”
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Vanavond op TV: In de voetsporen van de jaren 80, Ewout: Gevaarlijke gevangenissen, Rogue Assassin
22:08Spanning loopt hoog op in De Bondgenoten
14:03Realitykoppel Mike en Denise uit B&B Vol Liefde officieel uit elkaar
13:44Papa Jay krijgt ernstig auto-ongeluk
13:16Nieuwe serie van de makers van Oogappels: Pro Deo met Tjitske Reidinga