TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Honderd dagen klinkt als een lange zit, maar inmiddels is Big brother al ruim over de helft. Over drie weken zit het erop voor de bewoners en is duidelijk wie met de hoofdprijs van 100.000 euro het huis verlaat. Voor het zover is, zijn er nog drie liveshows met Geraldine Kemper en Peter Van de Veire. Het duo bespreekt met deskundigen en bekende gasten de hoogte- en dieptepunten uit het huis van de afgelopen week, maar het hoogtepunt van de donderdag is toch het moment dat de kijkers een bewoner naar huis stemmen.
De afgelopen weken bleek al dat de fans van het programma de voorkeur geven aan rustige en positieve bewoners. Dat werd al duidelijk toen de fanatieke, grofgebekte stylist Jerrel Baumann al na twee veelbewogen weken zijn koffers kon pakken.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Meer bezuinigingen bij Omroep MAX: deze tv-programma’s zijn de dupe
13:57Startdatum van nieuw seizoen Urk! bekend
13:20Tunnelvisie met Thomas: Nathan Rutjes is de Mol en dit zijn alle hints
13:12RTL komt met serie over snelweg A4
12:47Toiletjuffrouw Joke uit Oh Oh Den Haag bij Shownieuws: 'Die met die grote ballen'