TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Bloedland onderzoekt de diepgewortelde overtuiging van de witte, zwarte en gekleurde bevolking dat het Zuid-Afrikaanse land hen toebehoort.
EO-verslaggever Johan Eikelboom bezoekt in deze laatste aflevering de Makuleke-stam in het Krugerpark. Het is de eerste bevolkingsgroep die is gecompenseerd voor land dat tijdens de apartheid is afgenomen. Nu runnen ze een luxe resort en beschermen het land van hun voorouders tegen stropers.
De 71-jarige Gawie is een trotse Khoi, de oorspronkelijke bewoners van dit deel van Zuid-Afrika. Hij neemt Johan Eikelboom mee naar de plek waar zijn beste vriend onder mysterieuze omstandigheden om het leven is gekomen.
En wijnboer Charles Back overleefde maar net een gewelddadige overval. Het was de inspiratie om zich nu in te zetten voor een vreedzame en gezamenlijke toekomst van Zuid-Afrika.
De serie Swanenburg is nu ook te zien op Videoland
10:22Familie Gillis: Massa Is Kassa binnenkort terug en dit kan je allemaal verwachten
10:08Temptation Island Spanje loopt he-le-maal uit de hand en gast gooit tablet van een berg
08:12De TV van gisteren: De Verraders sluit de aflevering af met ‘zieke plottwist’
20:41Volgers hadden gelijk: Astrid Kersseboom is de verteller van The Passion