TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In deze aflevering van De gevaarlijkste wegen van de wereld stappen Michael Boogerd en Edson da Graça met elkaar in de auto in Slowakije. Boogerd is een voormalig wielrenner die in 2007 zijn fiets aan de wilgen hing. Tijdens zijn carrière won hij onder meer de Amstel Gold Race en twee etappes in de Ronde van Frankrijk. Da Graça is een presentator en acteur met Kaapverdische roots. Hij presenteerde onder meer het kinderprogramma Yotta.
De twee starten in de hoofdstad Bratislava. Daarna reizen ze onder meer langs het voormalige IJzeren Gordijn in de richting van het Tatragebergte, waar ze steile hellingen, moerassen en de wildernis voor hun kiezen krijgen. Ze finishen uiteindelijk in Banska Stiavnica, waarvan de binnenstad op de Werelderfgoedlijst staat.
Geen aflevering missen van je favoriete programma? Download de gratis TVgids.nl-app.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside