TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In deze aflevering van De gevaarlijkste wegen van de wereld stappen Michael Boogerd en Edson da Graça met elkaar in de auto in Slowakije. Boogerd is een voormalig wielrenner die in 2007 zijn fiets aan de wilgen hing. Tijdens zijn carrière won hij onder meer de Amstel Gold Race en twee etappes in de Ronde van Frankrijk. Da Graça is een presentator en acteur met Kaapverdische roots. Hij presenteerde onder meer het kinderprogramma Yotta.
De twee starten in de hoofdstad Bratislava. Daarna reizen ze onder meer langs het voormalige IJzeren Gordijn in de richting van het Tatragebergte, waar ze steile hellingen, moerassen en de wildernis voor hun kiezen krijgen. Ze finishen uiteindelijk in Banska Stiavnica, waarvan de binnenstad op de Werelderfgoedlijst staat.
Geen aflevering missen van je favoriete programma? Download de gratis TVgids.nl-app.
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk, want we mogen in samenwerking met Kesbeke een rijkgevuld cadeaupakket weggeven.
Nieuwe twist in B&B Vol Liefde: duodaten maakt zijn debuut in het komende seizoen
20:08Dit zijn de afvallers van de vijfde aflevering van The Masked Singer 2025
16:35Inge Ipenburg over het plotselinge vertrek van Ingmar Schrama uit GTST: 'Het heeft me lang beziggehouden'
15:45Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
15:25Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025