TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In deze aflevering van De gevaarlijkste wegen van de wereld stappen Michael Boogerd en Edson da Graça met elkaar in de auto in Slowakije. Boogerd is een voormalig wielrenner die in 2007 zijn fiets aan de wilgen hing. Tijdens zijn carrière won hij onder meer de Amstel Gold Race en twee etappes in de Ronde van Frankrijk. Da Graça is een presentator en acteur met Kaapverdische roots. Hij presenteerde onder meer het kinderprogramma Yotta.
De twee starten in de hoofdstad Bratislava. Daarna reizen ze onder meer langs het voormalige IJzeren Gordijn in de richting van het Tatragebergte, waar ze steile hellingen, moerassen en de wildernis voor hun kiezen krijgen. Ze finishen uiteindelijk in Banska Stiavnica, waarvan de binnenstad op de Werelderfgoedlijst staat.
Geen aflevering missen van je favoriete programma? Download de gratis TVgids.nl-app.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag