TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lieve Elise,
Wat voelde dat goed. Je zat samen met Maarten Heijmans bij Beau met als aanleiding de heerlijke film Wat is dan liefde. Het ging ook even over de persiflages in De TV Kantine. Ik zat met mijn vriend Herald op de bank en zei trots: “Kijk, onze TV Kantine-kinderen!”
Een stukje Maarten als Beau, Thierry Baudet en jij als Sylvie Meis en Nikkie Plessen met haar “Bla, bla, bla chocoladevla” – die inmiddels op een tegeltje gedrukt kan worden. We fantaseerden thuis verder over het bestaan van De TV Kantine en hoe het nog jaren kan bestaan als we mensen zoals jij hun imitatietalent een podium mogen geven.
Komend seizoen, alweer het elfde seizoen, persifleer je onder andere Nienke Plas. De rest houd ik nog even geheim, maar ik kan niet wachten op je nieuwe pareltjes. We kennen je schema: druk, drukker, drukst. Film hier, serie daar en allemaal succesvol en misschien wel belangrijker dan dat programmaatje met Carlo & Irene. Maar als het onmogelijk is en er bijna geen tijd is, lees ik in je ogen dat je het toch niet wil missen.
Iemand persifleren met jouw talent is iemand bezitten. Je bent op zoek naar de code en na lang zoeken en studeren weet je die te kraken. Dat gevoel is onbeschrijfelijk en dan kan je met een imitatie alle kanten op. Maar de BN’ers zijn veilig bij jou, je gaat voor de lach en niet voor het krenken. Je bent geen wolf in schaapskleren, maar een lief schaap.
A professional copycat…. je bent hier gewoon voor geschapen. Maar meer schapen zoals jij komen er maar moeilijk over de kantinedam. Je bent uniek en wij van De TV Kantine zijn meer dan trots!
Kijkers verdeeld over Kopen Zonder Kijken-stel met flink budget: 'Flabbergasted'
20:44Beveiliging duwt jongens live uit studio Eva Jinek: 'Zijn dit die gasten van Joling?'
16:10Deze BN'ers doen mee aan Hunted VIPS 2026
15:31Dit programma vervangt Rust en Vreugd op NPO 1
13:43Roma, Fabio, Erik, Fatima en Moraima keren terug in De Bondgenoten