TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Senne heeft dagelijks veel last van haar extreme overgewicht. Dat is ontstaan door haar obsessie voor eten, waar ze al van jongs af aan mee kampt. Nu ze twintig jaar is, vindt ze het tijd om haar gewicht aan te pakken en schakelt Obese in.
Senne hoopt dat ze door haar deelname gelukkiger en gezonder wordt. En er is nog een reden: misschien wil ze ooit samen met haar vriend proberen om kinderen te krijgen, Maar voor het zover is, moet ze eerst veel kilo’s kwijtraken. Presentatrice Angela Groothuizen vertelde bij de start van dit seizoen in RTL Boulevard dat er niet één reden is waarom iemand morbide obesitas heeft. “Dat zijn veel redenen bij elkaar, dus moet je ieder mens apart behandelen. Ze krijgen een apart voedingspatroon en trainingsschema.”
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Vincent Visser genoot van korte terugkeer als Valentijn Sanders in GTST
10:22Cillian Murphy terug als Tommy Shelby: nieuwe Peaky Blinders-film in maart op Netflix
09:43Video: Jan Smit brengt duet met Paul de Leeuw alsnog uit na succesvolle Beste Zangers-optreden
09:04Jumbo Kerstreclame 2025: komt ene Roderick de kerst van Frank Lammers verstieren?
09:03Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'