TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De 3 sterren camping is inmiddels officieel geopend. Nieuwe gasten staan voor de poort om een rustgevend dagje door te brengen met Nick, Simon en Kees. Praten, muziek maken en vooral veel plezier beleven: zolang hun bekende vrienden en kennissen ontspannen huiswaarts keren, is alles mogelijk op de camping. Nick en Simon zijn sowieso altijd in een opperbeste stemming en onlangs was er nog meer reden tot gejuich.
Niemand minder dan hun idool Paul Simon complimenteerde de Volendammers met hun Simon & Garfunkel-vertolkingen. De zanger kreeg opnames van een optreden toegestuurd en heeft het duo dus eindelijk horen zingen. Het ultieme doel van hun vorige programma Nick, Simon & Kees: Homeward bound is dus bereikt. Of zoals Kees het zegt: “Het cirkeltje is rond.”
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
Estavana Polman laat zich niet uit het veld slaan: 'Schuift volgende maand gewoon aan in VI'
11:16Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie
09:45De Bondgenoten-kijkers gaan los om actie van Anouk
08:01De TV van gisteren: MAX Vakantieman begint nieuw seizoen met ruim 1 miljoen kijkers