TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De 3 sterren camping is inmiddels officieel geopend. Nieuwe gasten staan voor de poort om een rustgevend dagje door te brengen met Nick, Simon en Kees. Praten, muziek maken en vooral veel plezier beleven: zolang hun bekende vrienden en kennissen ontspannen huiswaarts keren, is alles mogelijk op de camping. Nick en Simon zijn sowieso altijd in een opperbeste stemming en onlangs was er nog meer reden tot gejuich.
Niemand minder dan hun idool Paul Simon complimenteerde de Volendammers met hun Simon & Garfunkel-vertolkingen. De zanger kreeg opnames van een optreden toegestuurd en heeft het duo dus eindelijk horen zingen. Het ultieme doel van hun vorige programma Nick, Simon & Kees: Homeward bound is dus bereikt. Of zoals Kees het zegt: “Het cirkeltje is rond.”
Na weken vol nachtelijke wedstrijden, verrassende uitslagen en mooie goals is het eindelijk zover: de finale van het WK Voetbal 2026.
De TV van gisteren: kijkers De Bondgenoten smullen van vete tussen Anouk en Fabiënne
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
17:01Robert Jan (B&B Vol Liefde) deelt op ludieke wijze hoe het met hem gaat
15:05Johan Derksen blikt terug op opvallende uitspraak: 'Denk ik nog steeds zo over'
13:48Zien: bekijk de trailer van het nieuwe seizoen van Woeste Grond