TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Een keer per jaar overspoelen pelgrims het Spaanse dorpje El Rocío. Van over de hele wereld komen bezoekers met Pinksteren te voet of te paard naar het zuidwesten van Spanje om er de Maagd van El Rocío te eren. Frans en Mariska Bauer bezoeken in De Bauers: Bestemming onbekend het cowboydorp, zoals El Rocío bekendstaat. Daar vallen gelijk de vaqueros (cowboys) op, de mannen die er op paarden door de zanderige straten en over het stoffige dorpsplein rijden.
Het dorp kent namelijk geen geasfalteerde straten, iedereen verplaatst zich er nog per paard. Het enige wat ontbreekt aan het nostalgische beeld is de saloon. In plaats daarvan hebben de inwoners de grote, witte kerk op het dorpsplein: de Ermita de la Virgen del Rocío, waar de heilige Maagd zich bevindt.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:48Boer Zoekt Vrouw-boer John (38) overleden bij ernstig verkeersongeval
08:23De TV van gisteren: Kijkers missen sfeer in De Avondetappe vanuit Huizen