TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Toen zijn Indische moeder vorig jaar overleed, wist theaterregisseur Eric de Vroedt wat hem te doen stond. Hij goot haar levensverhaal in de vierenhalf uur durende marathonvoorstelling De eeuw van mijn moeder, vanaf deze week in drie delen te zien. Esther Scheldwacht speelt de koele Winnie, die 'geen herinneringen' heeft aan haar jeugdjaren tijdens de Japanse bezetting en de onafhankelijkheidsoorlog.
Maar zoon Ramses (Bram Coopmans) - het alter ego van de regisseur - weigert dit te geloven. Hij onderzoekt haar verleden, en met succes. Volgens De Vroedt had zijn moeder de voorstelling prachtig gevonden. De pers is sowieso enthousiast. "De cast is perfect op elkaar ingespeeld en weet iedere zin van een specifieke lading te voorzien", schreef NRC Handelsblad.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door
12:43Wanneer is Eva weer terug op tv?