TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Toen zijn Indische moeder vorig jaar overleed, wist theaterregisseur Eric de Vroedt wat hem te doen stond. Hij goot haar levensverhaal in de vierenhalf uur durende marathonvoorstelling De eeuw van mijn moeder, vanaf deze week in drie delen te zien. Esther Scheldwacht speelt de koele Winnie, die 'geen herinneringen' heeft aan haar jeugdjaren tijdens de Japanse bezetting en de onafhankelijkheidsoorlog.
Maar zoon Ramses (Bram Coopmans) - het alter ego van de regisseur - weigert dit te geloven. Hij onderzoekt haar verleden, en met succes. Volgens De Vroedt had zijn moeder de voorstelling prachtig gevonden. De pers is sowieso enthousiast. "De cast is perfect op elkaar ingespeeld en weet iedere zin van een specifieke lading te voorzien", schreef NRC Handelsblad.
Wil je altijd op de hoogte zijn van het laatste entertainmentnieuws? Dan hebben wij de gouden tip voor je. Namelijk TVgids.nl op Google Discover!
Eric de Munck geeft Yvonne Coldeweijer trap na: 'Wil haar niet meer zien'
11:45Ranomi Kromowidjojo keert terug als verslaggever bij de Olympische Winterspelen
11:18Mariah Carey gaat in het Italiaans zingen tijdens opening Olympische Winterspelen
10:07Daisy blikt terug op haar deelname aan De Bondgenoten: 'Eén groot spektakel'
10:06Video: Hélène Hendriks had bijna het bed gedeeld met Remy Bonjasky