TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Ruben Nicolai stuit in De erfgenaam op een erfenis van maar liefst 100.000 euro. Dit geld komt uit de nalatenschap van mevrouw Hanna Mathilda Cienciala-Dahl, die eind jaren 90 in Zeist is overleden. Na ruim twintig jaar heeft nog niemand aanspraak gemaakt op dit aanzienlijke bedrag. Ruben is benieuwd wat daar de reden van is. Ook wil hij graag weten wie mevrouw Cienciala-Dahl eigenlijk was. En hoe heeft ze dit fortuin bij elkaar weten te krijgen?
Op zoek naar antwoord op zijn vragen brengt Ruben allereerst een bezoek aan Zeist. Tijdens zijn verdere zoektocht naar de mogelijke erfgenamen komt hij zelfs in het buitenland terecht. In dit programma - dat tot nu toe één volledig seizoen telt - krijgt Ruben hulp van erfrechtspecialist Klaas Zondervan. (HH)
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde