TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Ruben Nicolai stuit in De erfgenaam op een erfenis van maar liefst 100.000 euro. Dit geld komt uit de nalatenschap van mevrouw Hanna Mathilda Cienciala-Dahl, die eind jaren 90 in Zeist is overleden. Na ruim twintig jaar heeft nog niemand aanspraak gemaakt op dit aanzienlijke bedrag. Ruben is benieuwd wat daar de reden van is. Ook wil hij graag weten wie mevrouw Cienciala-Dahl eigenlijk was. En hoe heeft ze dit fortuin bij elkaar weten te krijgen?
Op zoek naar antwoord op zijn vragen brengt Ruben allereerst een bezoek aan Zeist. Tijdens zijn verdere zoektocht naar de mogelijke erfgenamen komt hij zelfs in het buitenland terecht. In dit programma - dat tot nu toe één volledig seizoen telt - krijgt Ruben hulp van erfrechtspecialist Klaas Zondervan. (HH)
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten