TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Ruben Nicolai stuit in De erfgenaam op een erfenis van maar liefst 100.000 euro. Dit geld komt uit de nalatenschap van mevrouw Hanna Mathilda Cienciala-Dahl, die eind jaren 90 in Zeist is overleden. Na ruim twintig jaar heeft nog niemand aanspraak gemaakt op dit aanzienlijke bedrag. Ruben is benieuwd wat daar de reden van is. Ook wil hij graag weten wie mevrouw Cienciala-Dahl eigenlijk was. En hoe heeft ze dit fortuin bij elkaar weten te krijgen?
Op zoek naar antwoord op zijn vragen brengt Ruben allereerst een bezoek aan Zeist. Tijdens zijn verdere zoektocht naar de mogelijke erfgenamen komt hij zelfs in het buitenland terecht. In dit programma - dat tot nu toe één volledig seizoen telt - krijgt Ruben hulp van erfrechtspecialist Klaas Zondervan. (HH)
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven
16:17De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door