TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Ruben Nicolai stuit in De erfgenaam op een erfenis van maar liefst 100.000 euro. Dit geld komt uit de nalatenschap van mevrouw Hanna Mathilda Cienciala-Dahl, die eind jaren 90 in Zeist is overleden. Na ruim twintig jaar heeft nog niemand aanspraak gemaakt op dit aanzienlijke bedrag. Ruben is benieuwd wat daar de reden van is. Ook wil hij graag weten wie mevrouw Cienciala-Dahl eigenlijk was. En hoe heeft ze dit fortuin bij elkaar weten te krijgen?
Op zoek naar antwoord op zijn vragen brengt Ruben allereerst een bezoek aan Zeist. Tijdens zijn verdere zoektocht naar de mogelijke erfgenamen komt hij zelfs in het buitenland terecht. In dit programma - dat tot nu toe één volledig seizoen telt - krijgt Ruben hulp van erfrechtspecialist Klaas Zondervan. (HH)
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
B&B Vol Verlovingen en Verhuizingen: Hoe gaat het nu met de deelnemers?
15:30Wat kunnen we verwachten van het 37e seizoen van GTST?
14:22Temptation Island krijgt nog een seizoen op Prime Video
14:00Anna Drijver scoort hoofdrol in de spin-off van Onopgelost
13:29De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend