TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Ruben Nicolai stuit in De erfgenaam op een erfenis van maar liefst 100.000 euro. Dit geld komt uit de nalatenschap van mevrouw Hanna Mathilda Cienciala-Dahl, die eind jaren 90 in Zeist is overleden. Na ruim twintig jaar heeft nog niemand aanspraak gemaakt op dit aanzienlijke bedrag. Ruben is benieuwd wat daar de reden van is. Ook wil hij graag weten wie mevrouw Cienciala-Dahl eigenlijk was. En hoe heeft ze dit fortuin bij elkaar weten te krijgen?
Op zoek naar antwoord op zijn vragen brengt Ruben allereerst een bezoek aan Zeist. Tijdens zijn verdere zoektocht naar de mogelijke erfgenamen komt hij zelfs in het buitenland terecht. In dit programma - dat tot nu toe één volledig seizoen telt - krijgt Ruben hulp van erfrechtspecialist Klaas Zondervan. (HH)
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
Estavana Polman laat zich niet uit het veld slaan: 'Schuift volgende maand gewoon aan in VI'
11:16Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie
09:45De Bondgenoten-kijkers gaan los om actie van Anouk
08:01De TV van gisteren: MAX Vakantieman begint nieuw seizoen met ruim 1 miljoen kijkers