TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Voor Piet Kluft zijn de voorbije maanden niet makkelijk geweest. Zijn vrouw Saskia werd getroffen door meerdere hersenbloedingen en kwam uiteindelijk te overlijden. In een nieuwe reeks van De Nalatenschap vertelt Piet over de zware tijd die hij doormaakt, eerst met zijn echtgenote en nu alleen.
Hij heeft besloten een deel van zijn bezittingen na te laten aan de Hersenstichting, zodat die organisatie nog meer onderzoek kan doen. Jaarlijks krijgen ongeveer 1200 mensen een hersenbloeding. Een derde overlijdt eraan, nog een derde houdt hersenschade en klachten. Er loopt onderzoek naar ontstekingsremmers die hersenschade fors zouden kunnen verminderen. Voor de vrouw van Piet komt dat te laat, maar gelukkig kunnen anderen hiermee wel worden geholpen.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'
08:57De TV van gisteren: WK-kijkers zien recordgoal van Marokko en pijnlijke blunder voor Australië
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'