TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Voor Piet Kluft zijn de voorbije maanden niet makkelijk geweest. Zijn vrouw Saskia werd getroffen door meerdere hersenbloedingen en kwam uiteindelijk te overlijden. In een nieuwe reeks van De Nalatenschap vertelt Piet over de zware tijd die hij doormaakt, eerst met zijn echtgenote en nu alleen.
Hij heeft besloten een deel van zijn bezittingen na te laten aan de Hersenstichting, zodat die organisatie nog meer onderzoek kan doen. Jaarlijks krijgen ongeveer 1200 mensen een hersenbloeding. Een derde overlijdt eraan, nog een derde houdt hersenschade en klachten. Er loopt onderzoek naar ontstekingsremmers die hersenschade fors zouden kunnen verminderen. Voor de vrouw van Piet komt dat te laat, maar gelukkig kunnen anderen hiermee wel worden geholpen.
Als je geen moment wil missen van de Premier League Darts 2026 vanuit Ahoy in Rotterdam dan is er goed nieuws, want het spektakel is gewoon te volgen op televisie!
Anouk briest in De Bondgenoten: 'Ik haat dat wijf'
12:00Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
11:31Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato
10:00Art Rooijakkers over Survive Your Family: 'Het is een mix van Expeditie Robinson en Rooijakkers over de Vloer'