TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Dat je niet van de ene op de andere dag een superster bent, heeft David Bowie aan den lijve ondervonden. Zijn 'bumpy ride' naar sterrendom zie je in deze docu van regisseur Francis Whately.
Al jong wilde David Bowie beroemd worden. Wereldberoemd liefst. Hij schrijft onder meer een obscuur lied over kabouters en probeert het als mimespeler, maar succesvol wordt hij er niet mee. Als tiener hopt hij van de ene band naar de andere, maar ook daarin vindt hij zijn draai niet. Een auditie bij de BBC wordt in 1965 zelfs als ronduit slecht beoordeeld.
Omdat het hem later wél lukte om door te breken (en hoe!) is het des te mooier dat er van veel uit zijn onsuccesvolle begintijd beeld- en geluidsfragmenten zijn. Filmmaker Francis Whatly monteerde de beelden aan elkaar en maakte er Finding Fame van, een emotioneel en uniek kijkje in de beginjaren en de uiteindelijke doorbraak van van het fenomeen David Bowie.
Dit is de presentatrice van Daten in het Dorp: op Texel
14:19De Bondgenoten verslaat GTST opnieuw: nieuwe trend?
13:37MAFS-deelnemer sinds opnames 15 kilo afgevallen: 'Dit is pas het begin'
12:38The Voice of Holland gaat door, mét Suzan en Freek
12:18Zijn Domenik en Ferenc uit MAFS nog samen? Dit denken jullie