TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Mr. John Reid krijgt in deze aflevering van De Rijdende Rechter een ingewikkelde zaak voorgelegd. Otto Reinacher klopt bij hem aan omdat hij naar eigen zeggen niet juist wordt behandeld. Hij huurt al meer dan een halve eeuw een garagebox en dat ging altijd zonder problemen. Die situatie is nu echter anders, want de box is verkocht: de buurvrouw heeft de opslag overgenomen.
In eerste instantie dacht Reinacher dat het voor hem geen consequenties zou hebben, omdat de huur gewoon door kan lopen, maar hij kwam van een koude kermis thuis. De nieuwe eigenaar wil de garagebox zelf gebruiken en dus staat Reinacher met lege handen. De vraag is of het huurcontract zomaar verscheurd kan worden na de verkoop of dat Reinacher in zijn recht staat. Mr. Reid velt een oordeel.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers vellen eerste oordeel over nieuwe bewoners
06:47Vanavond op TV: Dertigers, De dag dat ..., Legally Blonde 2: Red, White & Blonde
19:39Samson-klassieker krijgt WK make-over: Marie Verhulst blaast 'Wij willen voetballen' nieuw leven in
19:07Coen Swijnenberg scoort rol in Gooische Vrouwen en neemt zijn teckels mee naar de set
15:57Een ode aan Wim T. Schippers met ingelaste uitzending