TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Mr. John Reid krijgt in deze aflevering van De Rijdende Rechter een ingewikkelde zaak voorgelegd. Otto Reinacher klopt bij hem aan omdat hij naar eigen zeggen niet juist wordt behandeld. Hij huurt al meer dan een halve eeuw een garagebox en dat ging altijd zonder problemen. Die situatie is nu echter anders, want de box is verkocht: de buurvrouw heeft de opslag overgenomen.
In eerste instantie dacht Reinacher dat het voor hem geen consequenties zou hebben, omdat de huur gewoon door kan lopen, maar hij kwam van een koude kermis thuis. De nieuwe eigenaar wil de garagebox zelf gebruiken en dus staat Reinacher met lege handen. De vraag is of het huurcontract zomaar verscheurd kan worden na de verkoop of dat Reinacher in zijn recht staat. Mr. Reid velt een oordeel.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Vincent Visser genoot van korte terugkeer als Valentijn Sanders in GTST
10:22Cillian Murphy terug als Tommy Shelby: nieuwe Peaky Blinders-film in maart op Netflix
09:43Video: Jan Smit brengt duet met Paul de Leeuw alsnog uit na succesvolle Beste Zangers-optreden
09:04Jumbo Kerstreclame 2025: komt ene Roderick de kerst van Frank Lammers verstieren?
09:03Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'