TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Na het conflict over de beschadigde keuken van de familie De Lange van vorige week staat er wederom een conflict tussen een particulier en een bedrijf op de rol.
In De Rijdende Rechter hoort mr. John Reid het verhaal van mevrouw Slegers. Zij schakelde het bedrijf van meneer Akbaba in om de gevel van haar woning onder handen te nemen. De gevel werd volledig geïmpregneerd en gereinigd, maar het resultaat was niet naar wens. Mevrouw Slegers ontdekte na de werkzaamheden dat haar ramen en kozijnen waren beschadigd. Na deze vervelende verrassing haalde ze verhaal bij het bedrijf, maar tot een oplossing kwamen de twee partijen niet.
Reden genoeg voor de woningeigenaar om mr. Reid in te schakelen. Is het bedrijf verantwoordelijk voor de beschadigingen?
De TV van gisteren: Nederlandse kijker laat alles zonder voetbal links liggen
08:09Eddy Zoëy deelt details opzet nieuw RTL-zomerprogramma Nederland met vakantie
08:02Estavana Polman te saai voor eigen reallifesoap: ‘We liggen een beetje op de bank samen’
07:58RTL geeft uitsluitsel over terugkeer vrijdageditie GTST
06:47Vanavond op TV: Beck, Herdenking Srebrenica, Deuce Bigalow: Male Gigolo