TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Na het conflict over de beschadigde keuken van de familie De Lange van vorige week staat er wederom een conflict tussen een particulier en een bedrijf op de rol.
In De Rijdende Rechter hoort mr. John Reid het verhaal van mevrouw Slegers. Zij schakelde het bedrijf van meneer Akbaba in om de gevel van haar woning onder handen te nemen. De gevel werd volledig geïmpregneerd en gereinigd, maar het resultaat was niet naar wens. Mevrouw Slegers ontdekte na de werkzaamheden dat haar ramen en kozijnen waren beschadigd. Na deze vervelende verrassing haalde ze verhaal bij het bedrijf, maar tot een oplossing kwamen de twee partijen niet.
Reden genoeg voor de woningeigenaar om mr. Reid in te schakelen. Is het bedrijf verantwoordelijk voor de beschadigingen?
Wanneer is de reallifesoap van Wolter Kroes op tv te zien?
08:44Kijkers balen van de nieuwe uitzendtijd van B&B Vol Liefde
08:06De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-Paul verovert de harten van kijkers
06:47Vanavond op TV: Het gevoel van de Vierdaagse, B&B vol liefde, The Hangover Part II
06:00Zo kijk je live naar de Nijmeegse Vierdaagse 2026