TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Als Hanne Tersmette het net zo goed doet in De slimste mens als collega-boswachter Arjan Postma, ligt de finale binnen handbereik. Postma werd in 2019 tweede, achter Peter Hein van Mulligen. Als Tersmette net zo ver wil komen, dan zal ze om te beginnen haar eerste aflevering moeten doorkomen.
De 34-jarige Tersmette liet zich al eerder op tv zien. Ze was vaker te gast in talkshows en koos als jurylid van het SBS 6-programma Boswachter gezocht de nieuwe natuuropziener van Texel. Zelf werkte Tersmette zes jaar lang op en rond het Naardermeer, waarna ze de overstap maakte naar de Vogelbescherming. De campagneleider wil anderen stimuleren om meer naar de natuur om hen heen te kijken, en met haar vrolijke persoonlijkheid kan ze vast ook haar mede-quizkandidaten overtuigen.
De andere spelers vanavond zijn (nog steeds) schrijfster Daphne Deckers en cabaretier Bert Visscher.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten