TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Als Hanne Tersmette het net zo goed doet in De slimste mens als collega-boswachter Arjan Postma, ligt de finale binnen handbereik. Postma werd in 2019 tweede, achter Peter Hein van Mulligen. Als Tersmette net zo ver wil komen, dan zal ze om te beginnen haar eerste aflevering moeten doorkomen.
De 34-jarige Tersmette liet zich al eerder op tv zien. Ze was vaker te gast in talkshows en koos als jurylid van het SBS 6-programma Boswachter gezocht de nieuwe natuuropziener van Texel. Zelf werkte Tersmette zes jaar lang op en rond het Naardermeer, waarna ze de overstap maakte naar de Vogelbescherming. De campagneleider wil anderen stimuleren om meer naar de natuur om hen heen te kijken, en met haar vrolijke persoonlijkheid kan ze vast ook haar mede-quizkandidaten overtuigen.
De andere spelers vanavond zijn (nog steeds) schrijfster Daphne Deckers en cabaretier Bert Visscher.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis