TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Als Hanne Tersmette het net zo goed doet in De slimste mens als collega-boswachter Arjan Postma, ligt de finale binnen handbereik. Postma werd in 2019 tweede, achter Peter Hein van Mulligen. Als Tersmette net zo ver wil komen, dan zal ze om te beginnen haar eerste aflevering moeten doorkomen.
De 34-jarige Tersmette liet zich al eerder op tv zien. Ze was vaker te gast in talkshows en koos als jurylid van het SBS 6-programma Boswachter gezocht de nieuwe natuuropziener van Texel. Zelf werkte Tersmette zes jaar lang op en rond het Naardermeer, waarna ze de overstap maakte naar de Vogelbescherming. De campagneleider wil anderen stimuleren om meer naar de natuur om hen heen te kijken, en met haar vrolijke persoonlijkheid kan ze vast ook haar mede-quizkandidaten overtuigen.
De andere spelers vanavond zijn (nog steeds) schrijfster Daphne Deckers en cabaretier Bert Visscher.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. De serie is rauw, geloofwaardig en nét even anders dan andere Nederlandse misdaadseries en dat merk je vanaf de eerste aflevering.
Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?