TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het wordt een extra leuk De Slimste Mens-seizoen voor Philip Freriks en Maarten van Rossem, want voor het eerst in anderhalf jaar is er weer publiek bij de opnames.
Fans van de kennisquiz mogen als eerste applaudisseren voor acteur Jacob Derwig (BuZa), politiek verslaggever Marieke Smits en columnist Yesim Candan.
Daar blijft het natuurlijk niet bij. Presentatrice Milouska Meulens, filmregisseur Johan Nijenhuis en JA21-fractievoorzitter Joost Eerdmans doen later deze reeks een gooi naar de titel van Slimste mens.
Die was de vorige keer voor cabaretière Lisa Loeb; haar sprankelende optredens leverden haar een hoop nieuwe projecten op. Zo gaf ze wekelijks haar kijk op het nieuws in Khalid & Sophie, schrijft ze columns voor vrouwenblad Flair en werkt ze aan een nog geheim tv-programma.
Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Strijders te zien
15:18Valentijne haalt hard uit naar haar broer Casper in De Bondgenoten: 'Je zet me voor schut'
14:34Zien we Joep Sertons nog terug als acteur? Dit zegt hij zelf
13:52Frans Bauer over nieuwe seizoen De Bauers: 'Rollercoaster van emoties'
13:40Hoe gaat het nu met Rob uit Married at First Sight 2026?