TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het wordt een extra leuk De Slimste Mens-seizoen voor Philip Freriks en Maarten van Rossem, want voor het eerst in anderhalf jaar is er weer publiek bij de opnames.
Fans van de kennisquiz mogen als eerste applaudisseren voor acteur Jacob Derwig (BuZa), politiek verslaggever Marieke Smits en columnist Yesim Candan.
Daar blijft het natuurlijk niet bij. Presentatrice Milouska Meulens, filmregisseur Johan Nijenhuis en JA21-fractievoorzitter Joost Eerdmans doen later deze reeks een gooi naar de titel van Slimste mens.
Die was de vorige keer voor cabaretière Lisa Loeb; haar sprankelende optredens leverden haar een hoop nieuwe projecten op. Zo gaf ze wekelijks haar kijk op het nieuws in Khalid & Sophie, schrijft ze columns voor vrouwenblad Flair en werkt ze aan een nog geheim tv-programma.
Zo kijk je LIVE naar GLORY 105 op 7 februari
11:33Albert Verlinde baalde flink nadat Vandaag Inside de Gouden Televizier-Ring won
10:15Video: Chess krijgt keiharde klap in De Bondgenoten: 'Ze willen allemaal niet komen'
10:03De familie Jelies keert terug op televisie: dit is wanneer
10:00De tv-aanraders van Hélène Hendriks: 'Dit muziekprogramma vind ik ontzettend leuk'