TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het wordt een extra leuk De Slimste Mens-seizoen voor Philip Freriks en Maarten van Rossem, want voor het eerst in anderhalf jaar is er weer publiek bij de opnames.
Fans van de kennisquiz mogen als eerste applaudisseren voor acteur Jacob Derwig (BuZa), politiek verslaggever Marieke Smits en columnist Yesim Candan.
Daar blijft het natuurlijk niet bij. Presentatrice Milouska Meulens, filmregisseur Johan Nijenhuis en JA21-fractievoorzitter Joost Eerdmans doen later deze reeks een gooi naar de titel van Slimste mens.
Die was de vorige keer voor cabaretière Lisa Loeb; haar sprankelende optredens leverden haar een hoop nieuwe projecten op. Zo gaf ze wekelijks haar kijk op het nieuws in Khalid & Sophie, schrijft ze columns voor vrouwenblad Flair en werkt ze aan een nog geheim tv-programma.
Video: Maik de Boer liep hersenschudding op bij Het Zwaard van Damocles
14:11Yves Berendse geconfronteerd met mogelijke deelname aan The Masked Singer: 'Ik weet waar je naartoe wil...'
13:27Fadi heeft spijt na gedwongen vertrek uit De Bondgenoten
11:08De Oranjewinter is terug op tv: dit zijn Hélène's eerste gasten
10:39Terugkijken: Jamai imponeert Maestro-kijkers opnieuw