TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het wordt een extra leuk De Slimste Mens-seizoen voor Philip Freriks en Maarten van Rossem, want voor het eerst in anderhalf jaar is er weer publiek bij de opnames.
Fans van de kennisquiz mogen als eerste applaudisseren voor acteur Jacob Derwig (BuZa), politiek verslaggever Marieke Smits en columnist Yesim Candan.
Daar blijft het natuurlijk niet bij. Presentatrice Milouska Meulens, filmregisseur Johan Nijenhuis en JA21-fractievoorzitter Joost Eerdmans doen later deze reeks een gooi naar de titel van Slimste mens.
Die was de vorige keer voor cabaretière Lisa Loeb; haar sprankelende optredens leverden haar een hoop nieuwe projecten op. Zo gaf ze wekelijks haar kijk op het nieuws in Khalid & Sophie, schrijft ze columns voor vrouwenblad Flair en werkt ze aan een nog geheim tv-programma.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Video: Acteur Vincent Croiset geeft gezondheidsupdate
09:58Linda de Mol presenteert nieuwe quizshow Postcode Loterij In de Ring
08:34RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap
08:00Carlo Boszhard haalt herinneringen op aan Viola Holt: 'Het gemak waarmee zij schakelde, was meesterlijk'
07:58Opsporing Verzocht verhuist naar de maandagavond