TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Yvette van Boven verkent de culinaire geheimen van de Groningse Waddenkust en komt terecht bij Dick Soek, een chef-kok die de regio ‘het Toscane van Nederland’ noemt.
Dat spreekt tot de verbeelding, zoals wel meer bij deze eigenwijze lekkerbek. Aanvankelijk verdiende hij de kost als wielrenner. De absolute wereldtop haalde hij niet, maar hij fietste wel mee in het profpeloton. Totdat hij na een gesprek met de teamkok het kookvirus kreeg. Soek stopte met fietsen, nam plaats achter het fornuis en kookte een Michelinster bij elkaar.
Gespreksstof te over dus tijdens de excursie die hij in De streken van Van Boven in de aanbieding heeft voor de tv-kok. Samen gaan ze naar het Wad om daar de lekkerste hapjes te plukken. Uiteraard gaan die ook de pan in.
AVROTROS deelt alvast een sneak peek van duettenaflevering Beste Zangers
13:28Makers van De Bondgenoten zetten kijkers op het puntje van hun stoel: 'De hel breekt los'
10:09Jutta Leerdam in Casa di Beau over kritiek: 'Oh dat komt door haar vriend'
09:33Beau van Erven Dorens na alle commotie te gast bij Renze Klamer: 'Ik mis de desk een beetje'
08:48Dit zijn de genomineerden voor de Televizier-Ring Online-videoserie 2026