TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Yvette van Boven verkent de culinaire geheimen van de Groningse Waddenkust en komt terecht bij Dick Soek, een chef-kok die de regio ‘het Toscane van Nederland’ noemt.
Dat spreekt tot de verbeelding, zoals wel meer bij deze eigenwijze lekkerbek. Aanvankelijk verdiende hij de kost als wielrenner. De absolute wereldtop haalde hij niet, maar hij fietste wel mee in het profpeloton. Totdat hij na een gesprek met de teamkok het kookvirus kreeg. Soek stopte met fietsen, nam plaats achter het fornuis en kookte een Michelinster bij elkaar.
Gespreksstof te over dus tijdens de excursie die hij in De streken van Van Boven in de aanbieding heeft voor de tv-kok. Samen gaan ze naar het Wad om daar de lekkerste hapjes te plukken. Uiteraard gaan die ook de pan in.
De Grannies van Amsterdam krijgt een derde seizoen
12:05Veel bekende namen sluiten zich aan bij Videoland-serie Rippers
10:56Volgt Paul de Leeuw Martine van Os op bij We Zijn er Bijna?
10:00Zien we Dennis van der Geest ooit als deelnemer in Het Blok? Dit zegt hij zelf!
09:48Angela Schijf complimenteert Flikken Maastricht-collega Sergio IJssel: 'Wat een hunk'