TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Yvette van Boven verkent de culinaire geheimen van de Groningse Waddenkust en komt terecht bij Dick Soek, een chef-kok die de regio ‘het Toscane van Nederland’ noemt.
Dat spreekt tot de verbeelding, zoals wel meer bij deze eigenwijze lekkerbek. Aanvankelijk verdiende hij de kost als wielrenner. De absolute wereldtop haalde hij niet, maar hij fietste wel mee in het profpeloton. Totdat hij na een gesprek met de teamkok het kookvirus kreeg. Soek stopte met fietsen, nam plaats achter het fornuis en kookte een Michelinster bij elkaar.
Gespreksstof te over dus tijdens de excursie die hij in De streken van Van Boven in de aanbieding heeft voor de tv-kok. Samen gaan ze naar het Wad om daar de lekkerste hapjes te plukken. Uiteraard gaan die ook de pan in.
De TV van gisteren: Familie raakt kind kwijt tijdens het zwemmen in Grote Gezinnen, Grote Vakanties
06:00Advent dag 4 | Bereid je alvast voor op het altijd heerlijk chaotische Sint & De Leeuw
01:10Komende week in GTST: Verstoorde verwachtingen en de rampzalige relkerst
20:23Leuk nieuws: De trailer van Emily in Paris seizoen 5 is er
16:47Heeft Erica Terpstra haar reis naar Mexico voor Erica op Reis al gemaakt?