TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Yvette van Boven verkent de culinaire geheimen van de Groningse Waddenkust en komt terecht bij Dick Soek, een chef-kok die de regio ‘het Toscane van Nederland’ noemt.
Dat spreekt tot de verbeelding, zoals wel meer bij deze eigenwijze lekkerbek. Aanvankelijk verdiende hij de kost als wielrenner. De absolute wereldtop haalde hij niet, maar hij fietste wel mee in het profpeloton. Totdat hij na een gesprek met de teamkok het kookvirus kreeg. Soek stopte met fietsen, nam plaats achter het fornuis en kookte een Michelinster bij elkaar.
Gespreksstof te over dus tijdens de excursie die hij in De streken van Van Boven in de aanbieding heeft voor de tv-kok. Samen gaan ze naar het Wad om daar de lekkerste hapjes te plukken. Uiteraard gaan die ook de pan in.
De TV van gisteren: Make Up Your Mind-kijkers zien hoe Jim net verkeerd raadt
06:47Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Bestemming X, Superbad
11:53Kippenvel in Got Talent: Noortje maakt indruk met haar allereerste optreden ooit (video)
10:42Johan Derksen maakt pijnlijke vergissing bij opening VI: 'Dat is niet je vrouw?' (video)
10:00Fred van Leer verwacht al jaren dat deze BN'er meedoet aan Make Up Your Mind: 'Vorig jaar wist ik het zeker'