TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Na de dood van alleenheerser Tito in 1980 valt Joegoslavië langzaam uit elkaar. Bloedige oorlogen tekenen de jaren 90 en tegenwoordig bestaat de regio uit zeven onafhankelijke landen. Iva Bicanic bezoekt ze allemaal in haar reisserie De Tranen van Tito.
Te beginnen in Kroatië, de geboorteplek van haar ouders waar ze vaak vakantie vierde. In zeven weken voert de reis langs grauwe steden en verwoeste landschappen. Maar er zijn ook nog genoeg sprookjesachtige plaatsen, de oorlog heeft lang niet alles verwoest in voormalig Joegoslavië.
En verder ontmoet Iva natuurlijk de bevolking. Wat is er over van het broederschap uit de tijd van Tito, toen alle volken konden samenleven? En zijn de oorlogen, die twintig jaar geleden eindigden, nog voelbaar in de regio?
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse