TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Na de dood van alleenheerser Tito in 1980 valt Joegoslavië langzaam uit elkaar. Bloedige oorlogen tekenen de jaren 90 en tegenwoordig bestaat de regio uit zeven onafhankelijke landen. Iva Bicanic bezoekt ze allemaal in haar reisserie De Tranen van Tito.
Te beginnen in Kroatië, de geboorteplek van haar ouders waar ze vaak vakantie vierde. In zeven weken voert de reis langs grauwe steden en verwoeste landschappen. Maar er zijn ook nog genoeg sprookjesachtige plaatsen, de oorlog heeft lang niet alles verwoest in voormalig Joegoslavië.
En verder ontmoet Iva natuurlijk de bevolking. Wat is er over van het broederschap uit de tijd van Tito, toen alle volken konden samenleven? En zijn de oorlogen, die twintig jaar geleden eindigden, nog voelbaar in de regio?
Johan Derksen wil alleen onder déze voorwaarde meedoen aan de Bevers-film
18:46Reallifesoap André Hazes keert terug, maar niet bij SBS6
15:01De Frogers verhuizen naar RTL en Videoland
14:10Dit vinden kijkers van A Beautiful Mess met Carice van Houten
13:25Dit is waarom Even Tot Hier zo succesvol is