TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Na de dood van alleenheerser Tito in 1980 valt Joegoslavië langzaam uit elkaar. Bloedige oorlogen tekenen de jaren 90 en tegenwoordig bestaat de regio uit zeven onafhankelijke landen. Iva Bicanic bezoekt ze allemaal in haar reisserie De Tranen van Tito.
Te beginnen in Kroatië, de geboorteplek van haar ouders waar ze vaak vakantie vierde. In zeven weken voert de reis langs grauwe steden en verwoeste landschappen. Maar er zijn ook nog genoeg sprookjesachtige plaatsen, de oorlog heeft lang niet alles verwoest in voormalig Joegoslavië.
En verder ontmoet Iva natuurlijk de bevolking. Wat is er over van het broederschap uit de tijd van Tito, toen alle volken konden samenleven? En zijn de oorlogen, die twintig jaar geleden eindigden, nog voelbaar in de regio?
Tina Nijkamp denkt dat dit de opvolger van Peter van der Vorst bij RTL wordt
12:48Zweverigheid viert hoogtij in Onderweg Naar Liefde: 'Gepenetreerd door energie'
12:20Niels van der Laan: 'Ik werd getipt door de politie over alle bedreigingen'
11:20Video: Will Koopman is nog lang niet klaar met Gooische Vrouwen
10:41Dit zijn de eerste beelden van Scrooge LIVE 2025