TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De derde vaartocht van Denkend aan Holland begint en eindigt met kaas. Die eten Janny van der Heijden en André van Duin als eerste in Gouda, de stad die ook bekendstaat om een ander geliefd product: kaarsen. In het oude centrum ligt de enige overgebleven kaarsenwinkel, en die heeft een verrassing in petto voor zijn twee bezoekers.
Via de Hollandse IJssel varen Janny en André naar Oudewater, volgens de ANWB een van de mooiste Nederlandse stadjes. Ze bezoeken er een overblijfsel uit de middeleeuwen dat jaarlijks vele bezoekers trekt: de Heksenwaag. Van tovenarij beschuldigde vrouwen moesten zich hier laten wegen om aan te tonen dat ze geen heks waren. Het eindpunt is de binnenstad van Utrecht, waar het duo de tocht passend afsluit met een kaasfondue.
Jurre Geluk gaat deze nieuwe realityshow presenteren
09:30De TV van gisteren: 3 miljoen kijkers genieten van de broers Van 't Wout die zilver en brons winnen op de Olympische Winterspelen
06:00Programma Olympische Winterspelen donderdag 19 februari: Nuis en Wennemars komen in actie op 1.500 meter
03:42Komende week in GTST: Zinloze zelfdeceptie en de consciëntieuze comazuipers
20:20'Eén tegen 100 terug naar de zondag'