TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De derde vaartocht van Denkend aan Holland begint en eindigt met kaas. Die eten Janny van der Heijden en André van Duin als eerste in Gouda, de stad die ook bekendstaat om een ander geliefd product: kaarsen. In het oude centrum ligt de enige overgebleven kaarsenwinkel, en die heeft een verrassing in petto voor zijn twee bezoekers.
Via de Hollandse IJssel varen Janny en André naar Oudewater, volgens de ANWB een van de mooiste Nederlandse stadjes. Ze bezoeken er een overblijfsel uit de middeleeuwen dat jaarlijks vele bezoekers trekt: de Heksenwaag. Van tovenarij beschuldigde vrouwen moesten zich hier laten wegen om aan te tonen dat ze geen heks waren. Het eindpunt is de binnenstad van Utrecht, waar het duo de tocht passend afsluit met een kaasfondue.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven
16:17De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door