TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De derde vaartocht van Denkend aan Holland begint en eindigt met kaas. Die eten Janny van der Heijden en André van Duin als eerste in Gouda, de stad die ook bekendstaat om een ander geliefd product: kaarsen. In het oude centrum ligt de enige overgebleven kaarsenwinkel, en die heeft een verrassing in petto voor zijn twee bezoekers.
Via de Hollandse IJssel varen Janny en André naar Oudewater, volgens de ANWB een van de mooiste Nederlandse stadjes. Ze bezoeken er een overblijfsel uit de middeleeuwen dat jaarlijks vele bezoekers trekt: de Heksenwaag. Van tovenarij beschuldigde vrouwen moesten zich hier laten wegen om aan te tonen dat ze geen heks waren. Het eindpunt is de binnenstad van Utrecht, waar het duo de tocht passend afsluit met een kaasfondue.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Slecht nieuws voor fans: comeback Ook Dat Nog! blijft beperkt tot één seizoen
09:22Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:48Boer Zoekt Vrouw-boer John (38) overleden bij ernstig verkeersongeval