TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Wie wordt er nou niet vrolijk als Jandino Asporaat op de koffie komt? In het nieuwe programma Dino’s bezorgservice gaat de komiek heel Nederland door om de mensen blij te maken. De presentator en cabaretier werd in januari veertig en kreeg onlangs in Het Parool de vraag of hij nog steeds de lolbroek wilde uithangen.
“Ik blijf die gek. Het leven ís ook gek. Iedereen gaat dood, dus zolang je niks mankeert: doe je ramen open, lach en leef”, antwoordde hij treffend. Jandino gaat in zes afleveringen langs plaatsen als Baarle-Nassau en Everdingen om daar mensen te verrassen en een hart onder de riem te steken. Hij doet dat uiteraard niet alleen als Jandino, want ook zijn bekende personages Gerrie en Judeska komen in Dino’s bezorgservice voorbij.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Jumbo Kerstreclame 2025: komt ene Roderick de kerst van Frank Lammers verstieren?
09:03Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'
08:43Albert Heijn Kerstreclame 2025: Jeroen van Koningsbrugge straalt twee keer
08:15De TV van gisteren: Sint brengt meerdere bezoekjes op Nederlandse tv
06:47Vanavond op TV: Protection, De bondgenoten, The Help