TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
AVROTROS komt in september met een zesdelige documentaireserie over voetbalclub FC Volendam, genaamd Volendam, een dorp in de Eredivisie. Deze serie belicht niet alleen de club zelf, maar plaatst ook voorzitter Jan Smit en trainer Wim Jonk in het middelpunt van de aandacht. Dit maakte de omroep vrijdag bekend.
De serie volgt nadat FC Volendam afgelopen seizoen terugkeerde in de Nederlandse Eredivisie.
Sinds de zomer van 2022 is Jan Smit de nieuwe voorzitter van voetbalclub FC Volendam. Samen met trainer Wim Jonk zijn er plannen gemaakt, zoals bijvoorbeeld het Europees voetbal halen en een gloednieuw stadion. Een jaar lang zijn Jan, trainer Wim en de spelers van de voetbalclub gevolgd door de camera's.
In de documentaireserie komt het bestuur, onder leiding van Jan, lijnrecht tegenover de Raad van Commissarissen te staan. Jarenlange relaties staan onder druk en het is maar de vraag of het bestuur het einde van het seizoen haalt. Ook de kritiek uit het dorp komt terug in de serie.
Volendam, een dorp in de Eredivisie, is vanaf 11 september om 21.25 uur te zien op NPO1.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel