TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Na Het Kinderziekenhuis en Helden van Hier: De Spoedafdeling krijgen we vanaf volgende week een inkijkje in het grootste ziekenhuis van Nederland: het Erasmus Medisch Centrum in Rotterdam. En de eerste beelden zien er veelbelovend uit.
Er gebeurt echt van alles in het ziekenhuis.
De nieuwe documentaireserie volgt de mensen die werken in het Rotterdamse ziekenhuis. Van schoonmakers tot chirurgen, vrijwilligers, verpleegkundigen en bewakers. In het ziekenhuis werken 17.000 mensen en zij zorgen ervoor dat alles op rolletjes verloopt. Verschillende medewerkers vertellen over hun werkzaamheden en over hun dagen die nooit hetzelfde zijn.
Zo komen onder andere Margo van de beddencentrale voorbij, zij is de persoon die alle ziekenhuisbedden oppoetst. Maar ook hartchirurg Wouter, patiëntenvervoerder Ingrid en kinderarts Patrycja vertellen over hun rol in het ziekenhuis.
Kijkers worden meegenomen naar plekken waar ze normaal gesproken niet komen en daar zie je dingen die je in sommige gevallen liever niet wilt zien. Bekijk hieronder vast de eerste beelden.
Erasmus MC 24/7 is vanaf dinsdag 12 november wekelijks om 20:30 uur te zien bij RTL 5.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. De serie is rauw, geloofwaardig en nét even anders dan andere Nederlandse misdaadseries en dat merk je vanaf de eerste aflevering.
Robbert Rodenburg maakt driedelige kerstspecial van Open Casa
13:49Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico