TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Huub kruipt zesendertig jaar na het verschijnen van Amsterdamned opnieuw in de rol van rechercheur Eric Visser. In het NPO Radio 1-programma Met het Oog op Morgen onthult de 69-jarige acteur dat hij met een team van Omroep MAX aan een behind the scenes-film werkt 'over wat we allemaal meemaken tijdens Amsterdamned'. En hij kan al het een en ander verklappen over het vervolg.
Zo wordt de iconische achtervolging per speedboot in Amsterdamned in het tweede deel op een andere manier ingevuld. "We doen dat wel met een ander vervoermiddel, een waterscooter", onthult Huub.
Naast Huub zal ook Holly Mae Brood een hoofdrol spelen. Zij kruipt voor Dick Maas in de huid van de jonge rechercheur Tara Lee, die in afschuwelijke zaken die rond de Amsterdamse grachten afspelen moet duiken. Amsterdamned 2 gaat in 2025, het jaar waarin de Nederlandse hoofdstad zevenhonderdvijftig jaar bestaat, in première.
Partnerbijdrage
Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days
19:25Kijkers geraakt door emotioneel eerbetoon aan Cees Geel in Flikken Rotterdam