TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Huub kruipt zesendertig jaar na het verschijnen van Amsterdamned opnieuw in de rol van rechercheur Eric Visser. In het NPO Radio 1-programma Met het Oog op Morgen onthult de 69-jarige acteur dat hij met een team van Omroep MAX aan een behind the scenes-film werkt 'over wat we allemaal meemaken tijdens Amsterdamned'. En hij kan al het een en ander verklappen over het vervolg.
Zo wordt de iconische achtervolging per speedboot in Amsterdamned in het tweede deel op een andere manier ingevuld. "We doen dat wel met een ander vervoermiddel, een waterscooter", onthult Huub.
Naast Huub zal ook Holly Mae Brood een hoofdrol spelen. Zij kruipt voor Dick Maas in de huid van de jonge rechercheur Tara Lee, die in afschuwelijke zaken die rond de Amsterdamse grachten afspelen moet duiken. Amsterdamned 2 gaat in 2025, het jaar waarin de Nederlandse hoofdstad zevenhonderdvijftig jaar bestaat, in première.
Mart Hoogkamer wil nog steeds meedoen aan Beste Zangers: 'Ik heb ook wel wat te vertellen nu'
14:54Kees Tol stopt als presentator van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis: 'Niet mijn eigen keus'
14:42Guus Meeuwis, Edson da Graça en Faberyayo doen mee aan De Slimste Mens ter Wereld
13:38RTL 5 komt met nieuw programma over de wereld achter KLM
10:52The Voice Kids eindelijk van start: dit is wanneer