TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Huub kruipt zesendertig jaar na het verschijnen van Amsterdamned opnieuw in de rol van rechercheur Eric Visser. In het NPO Radio 1-programma Met het Oog op Morgen onthult de 69-jarige acteur dat hij met een team van Omroep MAX aan een behind the scenes-film werkt 'over wat we allemaal meemaken tijdens Amsterdamned'. En hij kan al het een en ander verklappen over het vervolg.
Zo wordt de iconische achtervolging per speedboot in Amsterdamned in het tweede deel op een andere manier ingevuld. "We doen dat wel met een ander vervoermiddel, een waterscooter", onthult Huub.
Naast Huub zal ook Holly Mae Brood een hoofdrol spelen. Zij kruipt voor Dick Maas in de huid van de jonge rechercheur Tara Lee, die in afschuwelijke zaken die rond de Amsterdamse grachten afspelen moet duiken. Amsterdamned 2 gaat in 2025, het jaar waarin de Nederlandse hoofdstad zevenhonderdvijftig jaar bestaat, in première.
De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene
07:00GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 november 2026
06:47Vanavond op TV: WHAM! 10 dagen in China, Scheveningen: Dag & nacht, Angels & Demons
21:35Plannen voor studioterugkeer kerstspecial All You Need Is Love de prullenbak in
19:33Brein achter miljoenenroof op Schiphol doet voor het eerst zijn verhaal in Videoland-docu