TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Huub kruipt zesendertig jaar na het verschijnen van Amsterdamned opnieuw in de rol van rechercheur Eric Visser. In het NPO Radio 1-programma Met het Oog op Morgen onthult de 69-jarige acteur dat hij met een team van Omroep MAX aan een behind the scenes-film werkt 'over wat we allemaal meemaken tijdens Amsterdamned'. En hij kan al het een en ander verklappen over het vervolg.
Zo wordt de iconische achtervolging per speedboot in Amsterdamned in het tweede deel op een andere manier ingevuld. "We doen dat wel met een ander vervoermiddel, een waterscooter", onthult Huub.
Naast Huub zal ook Holly Mae Brood een hoofdrol spelen. Zij kruipt voor Dick Maas in de huid van de jonge rechercheur Tara Lee, die in afschuwelijke zaken die rond de Amsterdamse grachten afspelen moet duiken. Amsterdamned 2 gaat in 2025, het jaar waarin de Nederlandse hoofdstad zevenhonderdvijftig jaar bestaat, in première.
Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Taskmaster te zien zal zijn
08:28De TV van gisteren: Wat Speelt Er maakt de verwachtingen van kijkers niet waar met stroeve start
06:47Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Dokter Deen, Last Seen Alive
13:50Komt Home Alone in 2026 op televisie met kerst?
13:28Genieten maar: de eerste beelden van Boer Zoekt Vrouw 2026 zijn er