TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Huub kruipt zesendertig jaar na het verschijnen van Amsterdamned opnieuw in de rol van rechercheur Eric Visser. In het NPO Radio 1-programma Met het Oog op Morgen onthult de 69-jarige acteur dat hij met een team van Omroep MAX aan een behind the scenes-film werkt 'over wat we allemaal meemaken tijdens Amsterdamned'. En hij kan al het een en ander verklappen over het vervolg.
Zo wordt de iconische achtervolging per speedboot in Amsterdamned in het tweede deel op een andere manier ingevuld. "We doen dat wel met een ander vervoermiddel, een waterscooter", onthult Huub.
Naast Huub zal ook Holly Mae Brood een hoofdrol spelen. Zij kruipt voor Dick Maas in de huid van de jonge rechercheur Tara Lee, die in afschuwelijke zaken die rond de Amsterdamse grachten afspelen moet duiken. Amsterdamned 2 gaat in 2025, het jaar waarin de Nederlandse hoofdstad zevenhonderdvijftig jaar bestaat, in première.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
11:46Ewout Genemans onthult startdatum van nieuw seizoen Ewout:
10:36Monique Hansler laat van zich horen vanuit Spanje: 'Zo angstig'
10:20Hélène Hendriks schrikt van relatiebreuk die ze als primeur krijgt in De Oranjezomer: 'Ik hoop dat het goedkomt'
09:35De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers zien Marokko het tot de WK-kwartfinales schoppen