TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
De eerste documentaire over Kees Momma, Het Beste voor Kees uit 2014 groeide uit tot een van de meest succesvolle Nederlandse documentaires ooit. Die film ging over Kees en de vraag wat er moest gebeuren wanneer zijn bejaarde ouders weg zouden vallen.
De documentaire maakte van Kees Momma een bekende Nederlander. De enorme hoeveelheid kijkers zagen dat de Velpenaar bijzondere talenten bezat. Hij spreekt Japans, kan fantastisch gebouwen tekenen en zijn elektrische trein rijdt altijd op tijd. Kees werd ook beroemd omdat hij zich bijzonder eloquent uitdrukt en weinig genegenheid voelt voor Duitsers. Vooral die combinatie leverde mooie televisie op.
In Kees Vliegt Uit, wederom van regisseur Monique Nolte, zien we hoe er een huis voor Kees gevonden wordt en hoe hij voor het eerst op zichzelf gaat wonen. Gelukkig zijn ouders Willem (92) en Henriette (89) er ook nog.
Is Kees (57) klaar om uit te vliegen? Kees Vliegt Uit is te zien vanaf #WereldAutismeDag, op 2 april! #documentaire #autisme pic.twitter.com/nLRJdEmq5d — Videoland (@Videoland) March 27, 2023
De TV van gisteren: Flikken Maastricht duikt met afscheid van Floris Wolfs onder de miljoen
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Najib Amhali: 30 jaar on stage, The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear
18:53Maandag in emotionele aflevering Kopen Zonder Kijken: 'Ik wil niet verhuizen, maar het moet wel'
16:02Valerio Zeno doet open sollicitatie voor Het Perfecte Plaatje
14:26'Cabaretière Martine Sandifort krijgt een eigen documentaire bij de NPO'