TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
De eerste documentaire over Kees Momma, Het Beste voor Kees uit 2014 groeide uit tot een van de meest succesvolle Nederlandse documentaires ooit. Die film ging over Kees en de vraag wat er moest gebeuren wanneer zijn bejaarde ouders weg zouden vallen.
De documentaire maakte van Kees Momma een bekende Nederlander. De enorme hoeveelheid kijkers zagen dat de Velpenaar bijzondere talenten bezat. Hij spreekt Japans, kan fantastisch gebouwen tekenen en zijn elektrische trein rijdt altijd op tijd. Kees werd ook beroemd omdat hij zich bijzonder eloquent uitdrukt en weinig genegenheid voelt voor Duitsers. Vooral die combinatie leverde mooie televisie op.
In Kees Vliegt Uit, wederom van regisseur Monique Nolte, zien we hoe er een huis voor Kees gevonden wordt en hoe hij voor het eerst op zichzelf gaat wonen. Gelukkig zijn ouders Willem (92) en Henriette (89) er ook nog.
Is Kees (57) klaar om uit te vliegen? Kees Vliegt Uit is te zien vanaf #WereldAutismeDag, op 2 april! #documentaire #autisme pic.twitter.com/nLRJdEmq5d — Videoland (@Videoland) March 27, 2023
Zaterdag in The Tribute: Child of Destiny maakt indruk op Angela Groothuizen
13:20Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
13:06Kersverse First Dates-barman Jeremy is baan nu alweer kwijt: dit is zijn reactie
12:23Tina Nijkamp: 'Opstappen Renze Klamer is het failliet van RTL Tonight'
11:26Monique Hansler haalt uit naar Aran Bade: 'Dit is zijn schuld'