TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
De eerste documentaire over Kees Momma, Het Beste voor Kees uit 2014 groeide uit tot een van de meest succesvolle Nederlandse documentaires ooit. Die film ging over Kees en de vraag wat er moest gebeuren wanneer zijn bejaarde ouders weg zouden vallen.
De documentaire maakte van Kees Momma een bekende Nederlander. De enorme hoeveelheid kijkers zagen dat de Velpenaar bijzondere talenten bezat. Hij spreekt Japans, kan fantastisch gebouwen tekenen en zijn elektrische trein rijdt altijd op tijd. Kees werd ook beroemd omdat hij zich bijzonder eloquent uitdrukt en weinig genegenheid voelt voor Duitsers. Vooral die combinatie leverde mooie televisie op.
In Kees Vliegt Uit, wederom van regisseur Monique Nolte, zien we hoe er een huis voor Kees gevonden wordt en hoe hij voor het eerst op zichzelf gaat wonen. Gelukkig zijn ouders Willem (92) en Henriette (89) er ook nog.
Is Kees (57) klaar om uit te vliegen? Kees Vliegt Uit is te zien vanaf #WereldAutismeDag, op 2 april! #documentaire #autisme pic.twitter.com/nLRJdEmq5d — Videoland (@Videoland) March 27, 2023
Partnerbijdrage
Frans en Mariska Bauer blikken vooruit op nieuw leven als opa en oma
09:58De TV van gisteren: Masked Singer blijft kijkcijfercadeautje op karig bekeken kerstdag
22:04Dit zijn de afvallers van de zevende aflevering The masked singer
21:42Kijkers vernietigend over André Hazes in concert: 'Klinkt als een zingende kikker'
13:15Jandino Asporaat ontmoet kunstenaars in Sterren op het Doek: 'Liever geen kale man' (video)