TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Voetbalfans kijken enorm uit naar het WK in Qatar dat op 20 november begint, maar Danny Ghosen belicht in zijn vierdelige documentaireserie In de Schaduw van het WK de donkere kant van het grootste sportevenement ter wereld.
Bij de bouw van de stadions zijn volgens onderzoek van The Guardian namelijk 6500 mensen om het leven gekomen door de verschrikkelijke omstandigheden in het land.
Danny spreekt in Nepal met families van overleden arbeiders die hebben meegeholpen aan het WK in Qatar. Hij onderzoekt daarnaast of iemand van de Oranjespelers of de KNVB zich verantwoordelijk voelt voor de situatie en bereid is om iets te doen voor alle mensen die slachtoffer zijn geworden van het opbouwen van het voetbaltoernooi.
_______________________________________________________________________________
Elke dag de beste tv, film en serie-tips direct in je mailbox? Meld je aan voor onze nieuwsbrief:
_______________________________________________________________________________
Er zijn vanaf 25 oktober 2022 eerst elke dinsdag drie korte afleveringen te zien, waarna er op 14 november 2022 nog een lange documentaire wordt uitgezonden. Alle delen zijn rond 21:00 uur te zien op NPO 2.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij