TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Voetbalfans kijken enorm uit naar het WK in Qatar dat op 20 november begint, maar Danny Ghosen belicht in zijn vierdelige documentaireserie In de Schaduw van het WK de donkere kant van het grootste sportevenement ter wereld.
Bij de bouw van de stadions zijn volgens onderzoek van The Guardian namelijk 6500 mensen om het leven gekomen door de verschrikkelijke omstandigheden in het land.
Danny spreekt in Nepal met families van overleden arbeiders die hebben meegeholpen aan het WK in Qatar. Hij onderzoekt daarnaast of iemand van de Oranjespelers of de KNVB zich verantwoordelijk voelt voor de situatie en bereid is om iets te doen voor alle mensen die slachtoffer zijn geworden van het opbouwen van het voetbaltoernooi.
_______________________________________________________________________________
Elke dag de beste tv, film en serie-tips direct in je mailbox? Meld je aan voor onze nieuwsbrief:
_______________________________________________________________________________
Er zijn vanaf 25 oktober 2022 eerst elke dinsdag drie korte afleveringen te zien, waarna er op 14 november 2022 nog een lange documentaire wordt uitgezonden. Alle delen zijn rond 21:00 uur te zien op NPO 2.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'
09:52Bondgenoten-sterren Robert en Roxy blazen relatie nieuw leven in
09:23De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'